Авторський нагляд

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Авторський нагляд

Послуга авторського нагляду

Один з важливих і першорядних етапів житлового будівництва як у Львові, так і в будь-якому іншому населеному пункті – складання проекту. Для того щоб готова будова повністю відповідала задуманому і розробленому плану, слід здійснювати постійний контроль за проведенням усіх робіт.

Саме з цією метою фахівцями виконується авторський нагляд. І мова в даному випадку йде не тільки про узгодженість планування і використання матеріалів для зведення стін. Важлива кожна деталь дизайн-проекту – текстиль, оформлення стін і стелі, якість та вид покриття для підлоги, меблів, техніки, колірна гама кожної деталі інтер’єру і екстер’єру будинку.

Як і технічний контроль, авторський нагляд за будівництвом має на увазі присутність на будмайданчику осіб, що контролюють, наділених відповідними повноваженнями. При цьому, до функцій авторського нагляду відноситься не лише контроль за дотриманням проекту, але і оперативне внесення до нього необхідних змін.

Якщо з будь-яких причин замовник вирішив скорегувати спочатку задуманий план будівництва і ремонту, то завдання дизайнера – знайти нове рішення, не порушуючи загальної концепції.

Етапи авторського нагляду

Як уже згадувалося, авторський нагляд в будівництві здійснюється на всіх етапах робіт. У комплекс заходів прийнятих органом, що контролює, включені:

• відвідування об’єкта фахівцем, що здійснює контроль;
• перевірка відповідності реалізованого проекту розробленому;
• при необхідності – внесення коригувань і змін у документацію;
• консультування виконавців при будівництві;
• ведення журналу контролю;
• оперативне вжиття заходів щодо виправлення внесених змін, не погоджених із співробітником, що здійснює контроль;
• підбір оздоблювальних матеріалів і декору;
• узгодження кошторису з клієнтом;
• закупівля і доставка матеріалів на об’єкт.

Авторський нагляд за будівництвом – необхідна і дуже важлива частина будівельних робіт. Здавалося б – усі найдрібніші деталі прописані в проектній документації. Дотримуючись їх, виконавці використовують певні матеріали і виконують конкретні завдання. Навіщо потрібен постійний контроль за виконанням поставлених перед робітниками завдань? Чи не достатньо перевірити підсумковий результат?

Все не так просто. Як ремонт, так і зведення будівель, процес динамічний. Його хід залежить від дуже багатьох чинників і виконати всі роботи без відхилень від початкового проекту – просто нереально!

Авторський нагляд дизайнера допоможе втілити в життя абсолютно всі ідеї, без винятків і уразливих замін. Навіть якщо і буде потрібно відступити від задуманого дизайн-плану, всі зміни будуть внесені автором проекту, але ніяк не робітниками.

Наші послуги

Послуги авторського наглядуу Львові

Чому здійснення авторського нагляду настільки важливо на будь-якому типі будівництва? В першу чергу, подібний контроль є гарантією дотримання всіх деталей проекту, а значить, при його здійсненні шанси на те, що готовий результат не буде розходитися з ідеєю і сподобається замовникам, істотно зростають.

Варто також враховувати, що авторський нагляд по дизайн проекту дозволяє виявити навіть невеликі огріхи і неточності, допущені будівельниками і непомітні необізнаним спостерігачам. Тільки автор у такому випадку, з першого погляду на результат, знайде невідповідність і вживе заходів щодо її усунення. Ми пропонуємо скористатися цією послугою і отримати неперевершений результат виконання будівельних робіт у Львові.

Договір про авторський нагляд може бути укладений між будівельною компанією і замовником на етапі завершення розробки дизайн-проекту. Пам’ятайте – з даною послугою загальна вартість всього комплексу робіт зміниться не набагато. А результат будівництва буде ефективнішим. Чи варто економити, чи скористатися наданими дизайнером послугами – вирішувати клієнтові.

Але не забувайте – при збільшенні ціни на послуги у багато разів зросте і якість роботи, отже, її результат з величезною ймовірністю порадує вас.