Блискавкозахист та заземлення

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Блискавкозахист та заземлення

Установка блискавкозахисту та заземлення

Володіння приватним будинком зобов’язує господарів подбати про додатковий захист будови від впливу факторів зовнішнього середовища. Один з важливих моментів, на який варто звернути увагу ще на етапі будівництва – установка громовідводу і заземлення будинку. При ударі блискавки котедж може постраждати – бути повністю або частково зруйнований, спалахнути.

Для того щоб жити в будинку без ризику, слід встановити блискавкозахист, який є комплексом технічних засобів і складається з внутрішнього та зовнішнього захисту.

При прямому ударі блискавки в будинок відбувається безпосередній контакт електричного розряду великої потужності і інженерних конструкцій. Такий вплив призводить до руйнувань двох видів:

• термічних;
• механічних.

Улаштування блискавковідводів допоможе уникнути наслідків як від руйнівної сили стихії, так і від різкого підвищення температури об’єкта, що може призвести до пожежі.

Розрахунок на те, що від блискавок постраждає лише дерев’яна будівля є помилковим. Цегляні та бетонні стіни не менше ніж дерев’яні схильні до руйнувань під дією розрядів струму – звичайно, вони не займуться, а ось уникнути появи тріщин і подальшого обвалу буде складно.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Яким може бути захист від блискавки?

Внутрішній захист будинку від влучання блискавок – це комплекс пристроїв, що запобігають імпульсному перенапруженню, екрануванню, система зрівнювання потенціалів. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж подібних систем і підбирають оптимальний варіант засобів для зовнішнього захисту будови. При цьому вартість послуг залишається доступною кожному нашому клієнтові.

До зовнішніх пристроїв відносяться:

• блискавкоприймачі;
• струмовідводи;
• заземлення.

Заземлення складається з горизонтальної мідної або доповненої цинковим покриттям смуги і вертикально розташованих стрижнів (електродів). Блискавкоприймачі розрізняють двох видів:

• стрижневі – щогли з нержавійки, з’єднані із заземленням за допомогою струмовідводів;
• тросові – горизонтальні приймачі, які використовуються для захисту експлуатованої покрівлі.

Встановлення всієї системи захисту від блискавок проводиться фахівцями нашої компанії з дотриманням норм і вимог, що пред’являються до виконання робіт даної категорії.

При виборі системи для захисту будинку, слід особливу увагу приділити типу компонентів. Наприклад, для плоских дахів, як правило, використовують блискавковідвід у вигляді сітки. Вона кріпиться до покрівлі за допомогою спеціальних тримачів.

Наші послуги

Професійна установка блискавкозахисту у Львові

На жаль, сьогодні все ще поширена думка, що надійний захист від блискавки може забезпечити звичайний металевий стрижень, розміщений на території присадибної ділянки. Слід знати, що ефективність подібних пристроїв мінімальна, а ризик завдати шкоди майну і здоров’ю при їх використанні – величезний.

Наша компанія надає послуги з установки і перевірки працездатності систем захисту від блискавок і заземлення в місті Львів. У штаті – лише досвідчені електрики, що володіють технічними знаннями і сучасним обладнанням, здатні знайти вирішення найскладніших завдань.

Варто пам’ятати – система вимагає регулярної перевірки якості кріплень, болтів у місцях з’єднання струмовідводів і заземлення. Проводити подібні роботи самостійно небезпечно для життя. Ціна на блискавкозахист (громовідвід) у нашій компанії цілком прийнятна і дозволить вам скоротивши витрати з бюджету, отримати якісний захист будинку. Наші співробітники надають послуги монтажу громовідвідних систем і їх перевірки фахово, гарантуючи безпеку будови і людей, що проживають в ньому.

Особливості електроробіт для захисту вашого будинку

Чому так важливо довіряти виконання робіт з установки громовідводів і заземлення фахівцям? Монтаж таких систем вимагає від виконавця не тільки знання електрики. При облаштуванні блискавковідводів не обійтися без висотних робіт, адже частина системи встановлюється на даху та стінах. Блискавкозахист будівель і споруд вимагає наявності спеціального інструменту та обладнання, допоміжних засобів, приладів, а також навичок роботи з ними.

Щорічно від блискавки в світі гине понад 3000 осіб. Гроза може застати людину в дорозі, але може знайти і в, здавалося б, безпечному місці – власному будинку. Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд у Львові – це реальний шанс убезпечити власну сім'ю від ризику поповнити сумну статистику.