Главная Блискавкозахист та заземлення

Блискавкозахист та заземлення

Установка блискавкозахисту та заземлення

Володіння приватним будинком зобов’язує господарів подбати про додатковий захист будови від впливу факторів зовнішнього середовища. Один з важливих моментів, на який варто звернути увагу ще на етапі будівництва – установка громовідводу і заземлення будинку. При ударі блискавки котедж може постраждати – бути повністю або частково зруйнований, спалахнути.

Для того щоб жити в будинку без ризику, слід встановити блискавкозахист, який є комплексом технічних засобів і складається з внутрішнього та зовнішнього захисту.

При прямому ударі блискавки в будинок відбувається безпосередній контакт електричного розряду великої потужності і інженерних конструкцій. Такий вплив призводить до руйнувань двох видів:

• термічних;
• механічних.

Улаштування блискавковідводів допоможе уникнути наслідків як від руйнівної сили стихії, так і від різкого підвищення температури об’єкта, що може призвести до пожежі.

Розрахунок на те, що від блискавок постраждає лише дерев’яна будівля є помилковим. Цегляні та бетонні стіни не менше ніж дерев’яні схильні до руйнувань під дією розрядів струму – звичайно, вони не займуться, а ось уникнути появи тріщин і подальшого обвалу буде складно.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Яким може бути захист від блискавки?

Внутрішній захист будинку від влучання блискавок – це комплекс пристроїв, що запобігають імпульсному перенапруженню, екрануванню, система зрівнювання потенціалів. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж подібних систем і підбирають оптимальний варіант засобів для зовнішнього захисту будови. При цьому вартість послуг залишається доступною кожному нашому клієнтові.

До зовнішніх пристроїв відносяться:

• блискавкоприймачі;
• струмовідводи;
• заземлення.

Заземлення складається з горизонтальної мідної або доповненої цинковим покриттям смуги і вертикально розташованих стрижнів (електродів). Блискавкоприймачі розрізняють двох видів:

• стрижневі – щогли з нержавійки, з’єднані із заземленням за допомогою струмовідводів;
• тросові – горизонтальні приймачі, які використовуються для захисту експлуатованої покрівлі.

Встановлення всієї системи захисту від блискавок проводиться фахівцями нашої компанії з дотриманням норм і вимог, що пред’являються до виконання робіт даної категорії.

При виборі системи для захисту будинку, слід особливу увагу приділити типу компонентів. Наприклад, для плоских дахів, як правило, використовують блискавковідвід у вигляді сітки. Вона кріпиться до покрівлі за допомогою спеціальних тримачів.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.