Будівництво котеджів та будинків за сучасними технологіями

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Будівництво будинків та котеджей

Будівництво під ключ у Львові: яким буде ваш будинок

Мабуть, кожна людина мріє жити в затишному і комфортному місці, без зайвого шуму, непрацюючих ліфтів та загазованого повітря. Відмінний спосіб втілити мрію в життя – побудувати котедж. Зовсім необов’язково купувати ділянку під будівництво будинків далеко за межею міста. Навіть в центрі мегаполісу можна знайти тиху і спокійну зону для зведення власного житла.

Який би проект будинку ви не обрали – найважливіше завдання полягає в пошуку будівельної компанії, здатної в короткий термін здійснити будівництво котетжей відповідно до ваших мрій.

Старовинне місто Лева дивує своєю архітектурою, грацією і красою будівель, унікальним дизайном фасадів і існуючою навколо кожного будинку атмосферою спокою. Бажаєте, щоб і ваш будинок був таким?

Варто звернути особливу увагу на те, хто і як буде його будувати. Будинки можуть відрізнятися стилем, кольоровою гамою оздоблення, наявністю декоративних елементів, площею, плануванням.

Але є і такі критерії, які можна застосувати до будь-якого з котеджів, які створюють спеціалісти нашої компанії:

  • вся сировина, що використовується – високої якості, міцна та надійна;
  • термін будівництва будинків у Львові – мінімальний, тож чекати роками завершення цього складного процесу – не потрібно;
  • житло відповідає смаку і характеру власників;
  • будинок зведений з екологічно безпечних, захищених від займання матеріалів;
  • вартість виконання всього комплексу робіт – прийнятна для замовника.

Яку ціну доведеться витратити на будівництво котетжей – складно сказати без детального вивчення проектної документації. Сума в кошторисі залежить від багатьох чинників – розмірів будови, використовуваних матеріалів, обсягу необхідних робіт та технологій, що застосовують будівельники.

Ціни на будівництво

Назва роботи Од.вим Ціна від
Каркасні будинки м2 3600грн
Дерев’яні будинки м2 4400 грн
Будинки з цегли м2 5200 грн
Альтанки м2 1200 грн
Будинки з газоблоків м2 4900 грн

Будуємо довговічні котеджі та будинки

В процесі будівництва котетжей майбутній власник приватного житла має пройти разом з виконавцями кілька важливих етапів. Але більшу частину роботи будівельна компанія виконує самостійно, не відриваючи замовника від його щоденних звичних справ.

Наші послуги

Часто люди плутають котеджі з приватним будинком, тому ми уточнимо в чому різниця між ними.

Якщо ви маєте намір звести невелику будову в м. Львів з бюджетних матеріалів, яка має служити комфортним житлом – швидше за все, мова з виконавцями піде про будинок. А замовникам, для яких житло – це дім з площею понад 150 м2, з елітної сировини, облаштована дизайнером і декоратором, будуть до вподоби проекти котеджів.

Ми виконуємо проекти різного рівня складності, як типові, так і індивідуальні. Наші співробітники допоможуть розробити детальний план проведення будівельних робіт, складуть технічне завдання, підготують ескізи майбутньої будови, проведуть усі проектні, погоджувальні та будівельні роботи, здадуть будинок «під ключ» господарям в максимально короткий термін.

Прямуйте за мрією, а ми допоможемо її втілити в реальність!