Главная Будівництво будинків та котеджей

Будівництво котеджів та будинків за сучасними технологіями

Дізнатись ціну

Будівництво під ключ у Львові: яким буде ваш будинок

Мабуть, кожна людина мріє жити в затишному і комфортному місці, без зайвого шуму, непрацюючих ліфтів та загазованого повітря. Відмінний спосіб втілити мрію в життя – побудувати котедж. Зовсім необов’язково купувати ділянку під будівництво будинків далеко за межею міста. Навіть в центрі мегаполісу можна знайти тиху і спокійну зону для зведення власного житла.

Який би проект будинку ви не обрали – найважливіше завдання полягає в пошуку будівельної компанії, здатної в короткий термін здійснити будівництво котетжей відповідно до ваших мрій.

Старовинне місто Лева дивує своєю архітектурою, грацією і красою будівель, унікальним дизайном фасадів і існуючою навколо кожного будинку атмосферою спокою. Бажаєте, щоб і ваш будинок був таким?

Варто звернути особливу увагу на те, хто і як буде його будувати. Будинки можуть відрізнятися стилем, кольоровою гамою оздоблення, наявністю декоративних елементів, площею, плануванням.

Але є і такі критерії, які можна застосувати до будь-якого з котеджів, які створюють спеціалісти нашої компанії:

  • вся сировина, що використовується – високої якості, міцна та надійна;
  • термін будівництва будинків у Львові – мінімальний, тож чекати роками завершення цього складного процесу – не потрібно;
  • житло відповідає смаку і характеру власників;
  • будинок зведений з екологічно безпечних, захищених від займання матеріалів;
  • вартість виконання всього комплексу робіт – прийнятна для замовника.

Яку ціну доведеться витратити на будівництво котетжей – складно сказати без детального вивчення проектної документації. Сума в кошторисі залежить від багатьох чинників – розмірів будови, використовуваних матеріалів, обсягу необхідних робіт та технологій, що застосовують будівельники.

Ціни на будівництво

Назва роботи Од.вим Ціна від
Каркасні будинки м2 3600грн
Дерев’яні будинки м2 4400 грн
Будинки з цегли м2 5200 грн
Альтанки м2 1200 грн
Будинки з газоблоків м2 4900 грн

Будуємо довговічні котеджі та будинки

В процесі будівництва котетжей майбутній власник приватного житла має пройти разом з виконавцями кілька важливих етапів. Але більшу частину роботи будівельна компанія виконує самостійно, не відриваючи замовника від його щоденних звичних справ.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.