Будівництво котеджів та будинків за сучасними технологіями

Дізнатись ціну
Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Будівництво будинків та котеджей

Будівництво під ключ у Львові: яким буде ваш будинок

Мабуть, кожна людина мріє жити в затишному і комфортному місці, без зайвого шуму, непрацюючих ліфтів та загазованого повітря. Відмінний спосіб втілити мрію в життя – побудувати котедж. Зовсім необов’язково купувати ділянку під будівництво будинків далеко за межею міста. Навіть в центрі мегаполісу можна знайти тиху і спокійну зону для зведення власного житла.

Який би проект будинку ви не обрали – найважливіше завдання полягає в пошуку будівельної компанії, здатної в короткий термін здійснити будівництво котетжей відповідно до ваших мрій.

Старовинне місто Лева дивує своєю архітектурою, грацією і красою будівель, унікальним дизайном фасадів і існуючою навколо кожного будинку атмосферою спокою. Бажаєте, щоб і ваш будинок був таким?

Варто звернути особливу увагу на те, хто і як буде його будувати. Будинки можуть відрізнятися стилем, кольоровою гамою оздоблення, наявністю декоративних елементів, площею, плануванням.

Але є і такі критерії, які можна застосувати до будь-якого з котеджів, які створюють спеціалісти нашої компанії:

  • вся сировина, що використовується – високої якості, міцна та надійна;
  • термін будівництва будинків у Львові – мінімальний, тож чекати роками завершення цього складного процесу – не потрібно;
  • житло відповідає смаку і характеру власників;
  • будинок зведений з екологічно безпечних, захищених від займання матеріалів;
  • вартість виконання всього комплексу робіт – прийнятна для замовника.

Яку ціну доведеться витратити на будівництво котетжей – складно сказати без детального вивчення проектної документації. Сума в кошторисі залежить від багатьох чинників – розмірів будови, використовуваних матеріалів, обсягу необхідних робіт та технологій, що застосовують будівельники.

Ціни на будівництво

Назва роботиОд.вимЦіна від
Каркасні будинким23600грн
Дерев’яні будинким24400 грн
Будинки з цеглим25200 грн
Альтанким21200 грн
Будинки з газоблоківм24900 грн

Будуємо довговічні котеджі та будинки

В процесі будівництва котетжей майбутній власник приватного житла має пройти разом з виконавцями кілька важливих етапів. Але більшу частину роботи будівельна компанія виконує самостійно, не відриваючи замовника від його щоденних звичних справ.

Наші послуги

Часто люди плутають котеджі з приватним будинком, тому ми уточнимо в чому різниця між ними.

Якщо ви маєте намір звести невелику будову в м. Львів з бюджетних матеріалів, яка має служити комфортним житлом – швидше за все, мова з виконавцями піде про будинок. А замовникам, для яких житло – це дім з площею понад 150 м2, з елітної сировини, облаштована дизайнером і декоратором, будуть до вподоби проекти котеджів.

Ми виконуємо проекти різного рівня складності, як типові, так і індивідуальні. Наші співробітники допоможуть розробити детальний план проведення будівельних робіт, складуть технічне завдання, підготують ескізи майбутньої будови, проведуть усі проектні, погоджувальні та будівельні роботи, здадуть будинок «під ключ» господарям в максимально короткий термін.

Прямуйте за мрією, а ми допоможемо її втілити в реальність!