Будівництво альтанок

Дізнатись ціну

Послуги з будіництва альтанок

Садова альтанка – комфортне місце для відпочинку, святкувань та зустрічей друзів на природі. Але конструкція виконує й інші функції. Будівництво альтанки також може бути спричинено бажанням створити на власній ділянці літню кухню, куток для приготування барбекю або навіть більярдну. Принципових обмежень у виборі призначення споруди немає. Головне, щоб альтанка вийшла красива, міцна та функціональна.

Розташування споруди на дачі чи в саду має велике значення. Рекомендовано підбирати рельєф на височині. Це дозволить запобігти підтопленню альтанки під час опадів чи паводків та підкреслити її архітектурну виразність. Намокання деревини лише зменшить довговічність і міцність конструкції.

До того ж, навіть легке зволоження фундаменту може стати причиною перекосу споруди через просідання ґрунту. Просторі альтанки з барбекю також потрібно уберегти від цього. Особливо, якщо конструкція для приготування їжі не переносна, а стаціонарно вбудована – з цегли.

Переважно для альтанок обирають легкий точковий фундамент з опорами (бетонними палями або стовпчиками з цегли) по кутах з заглибленням до 1 м. Якщо проводиться будівництво з дерева, використовують спеціальні дерев’яні опори з гідроізоляцією. Остання знижує ймовірність ураження матеріалу грибком, пліснявою і гнильними бактеріями.

Ціни на будівництво

Назва роботи Од.вим Ціна від
Каркасні будинки м2 3600грн
Дерев’яні будинки м2 4400 грн
Будинки з цегли м2 5200 грн
Альтанки м2 1200 грн
Будинки з газоблоків м2 4900 грн

Вибір матеріалу

Перш ніж почати будівництво дерев'яних альтанок, необхідно визначитися з сировиною. Спеціалісти вважають найкращими наступні матеріали:

  • Блок-хаус;
  • сухий будівельний брус;
  • оциліндрований брус.

Обравши сировину, визначають форму та розмір усіх елементів конструкції. Це дозволить прорахувати необхідну кількість деревини та вартість проекту.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.