Будівництво альтанок

Дізнатись ціну
Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи

Послуги з будіництва альтанок

Садова альтанка – комфортне місце для відпочинку, святкувань та зустрічей друзів на природі. Але конструкція виконує й інші функції. Будівництво альтанки також може бути спричинено бажанням створити на власній ділянці літню кухню, куток для приготування барбекю або навіть більярдну. Принципових обмежень у виборі призначення споруди немає. Головне, щоб альтанка вийшла красива, міцна та функціональна.

Розташування споруди на дачі чи в саду має велике значення. Рекомендовано підбирати рельєф на височині. Це дозволить запобігти підтопленню альтанки під час опадів чи паводків та підкреслити її архітектурну виразність. Намокання деревини лише зменшить довговічність і міцність конструкції.

До того ж, навіть легке зволоження фундаменту може стати причиною перекосу споруди через просідання ґрунту. Просторі альтанки з барбекю також потрібно уберегти від цього. Особливо, якщо конструкція для приготування їжі не переносна, а стаціонарно вбудована – з цегли.

Переважно для альтанок обирають легкий точковий фундамент з опорами (бетонними палями або стовпчиками з цегли) по кутах з заглибленням до 1 м. Якщо проводиться будівництво з дерева, використовують спеціальні дерев’яні опори з гідроізоляцією. Остання знижує ймовірність ураження матеріалу грибком, пліснявою і гнильними бактеріями.

Ціни на будівництво

Назва роботиОд.вимЦіна від
Каркасні будинким23600грн
Дерев’яні будинким24400 грн
Будинки з цеглим25200 грн
Альтанким21200 грн
Будинки з газоблоківм24900 грн

Вибір матеріалу

Перш ніж почати будівництво дерев'яних альтанок, необхідно визначитися з сировиною. Спеціалісти вважають найкращими наступні матеріали:

  • Блок-хаус;
  • сухий будівельний брус;
  • оциліндрований брус.

Обравши сировину, визначають форму та розмір усіх елементів конструкції. Це дозволить прорахувати необхідну кількість деревини та вартість проекту.

Наші послуги

Будівництво альтанки професіоналами

Рекомендується довірити будівництво альтанок професіональній бригаді. Спеціалізовані компанії виконують повний комплекс робіт, до якого входить:

  1. Розробка дизайнерського проекту з урахуванням індивідуальних уподобань клієнта та особливостей території (наявність саду, городу чи навіть басейну).
  2. Реалізація 3D-моделі.
  3. Розрахунок потрібної кількості матеріалів та надання повного кошторису.
  4. Будівництво.

Фахівці проводять роботи (особливо з будівництва альтанки з барбекю) згідно з договором, затвердженим замовником, та у відповідності до загальних нормативів і стандартів.

Ціна на виготовлення всіх елементів та зведення споруди на ділянці залежить від розміру, конфігурації конструкції, обраних матеріалів, обсягу підготовчих робіт на території та віддаленості ділянки від виробничої бази.