Будинки з цегли

Дізнатись ціну
Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи

Чому треба обрати будинок з цегли?

Сьогодні дуже популярні будинки і котеджі з цегли. Причина у тому, що люди прагнуть побудувати міцну та надійну оселю, яка з плином часу не втратить цих якостей. Такий вибір єправильним, адже цегла є саме тим матеріалом, що дозволяє проектувати та будувати будь-які споруди.

На міцність цегли вказує її марка. Цей показник (позначується літерою М) може бути різним – від 75 до 300. Числа означають допустиме навантаження на 1 см2. Для багатоповерхових будинків зазвичай використовують цеглу від М150. Для котеджу або двоповерхового будинку з цегли під ключ у Львові можна використати матеріал М100.

Варто відзначити, що міцність цегли також залежить від марки розчину, який використовують при роботі, та якості самої кладки.

Ще один важливий показник – морозостійкість. Це здатність матеріалу витримувати заморожування та відтавання у стані, коли він насичений водою. Морозостійкість визначається кількістю таких циклів. Чим нижчим є водопоглинання, тим вищий показник. Він позначується літерою F, де число – це кількість можливих циклів заморожування та відтавання. Найкращою вважається клінкерна цегла.

Ціни на будівництво

Назва роботиОд.вимЦіна від
Каркасні будинким23600грн
Дерев’яні будинким24400 грн
Будинки з цеглим25200 грн
Альтанким21200 грн
Будинки з газоблоківм24900 грн

Скільки коштує зведення споруди з цегли?

Кожен наш проект індивідуальний, оскільки клієнти мають своє бачення майбутньої оселі. На вартість впливають різні фактори – тип матеріалів, площа забудови і кількість поверхів, складність роботи загалом.

Дізнатись ціну будівництва цегляного будинку можна на етапі обговорення деталей та планування робіт. Саме тоді буде складений кошторис – ви бачитимете, на що йдуть виділені гроші, та зможете повністю контролювати процес.

Наші послуги

Як обрати правильну цеглу?

Цей матеріал буває:

  • повнотілим;
  • пустотілим;
  • пористим.

Повнотілим виробам притаманна велика міцність, тому їх використовують для фундаменту, цоколю будівель. Також з них можна викладати зовнішні несучі стіни, колони. Проте, перш ніж зводити будинок з цегли такого типу, визначтесяз утепленням. Через однорідну структуру матеріал погано утримує тепло, тому доведеться додатково обробити стіни.

Пустотіла цегла має наскрізні отвори, через які теплопровідність матеріалу знижується. Відповідно, теплоізоляція є високою – можна використовувати цеглу для внутрішніх та зовнішніх стін без додаткового утеплення. Окрім того, завдяки пустотам вага матеріалу значно менша – це знижує навантаження на фундамент.

Найвищі теплоізоляційні якості притаманні виробам із пористою структурою. Але через це знижується міцність, інтенсивніше вбирається волога. Тому, якщо ви обрали такий матеріал для стін, ззовні його необхідно захистити облицюванням – штукатуркою чи сайдінгом.

Цегляні будинки: переваги

Такі споруди недарма розповсюджені по всій країні. На їх користь свідчать численні переваги перед будівлями з інших матеріалів.

1. Міцність

Про довговічність годі й казати – Львів відомий старовинними цегляними будинками, які збереглися ще з ХІХ сторіччя. Більшість з них є житловими.

2. Стійкість до негативного впливу зовнішнього середовища

Дім з цегли не зазнає шкоди від сильного дощу, вітру та морозів. Непередбачувані погодні умови ніяк не вплинуть на нього, якщо будівництво виконувала компанія із досвідченими спеціалістами. Також будинку не загрожують комахи та гризуни – вони не пошкодять стін, навіть якщо потраплять всередину.

3. Екологічність

Для виготовлення цегли використовують лише природні елементи – воду, пісок, глину тощо. Вони абсолютно нешкідливі для людини та навколишнього середовища.

4. Пожежна безпека

Цегла не займається вогнем і вважається одним з кращим вогнестійких матеріалів. Тож у таких будинках безпечніше.

5. Сприятливий мікроклімат

Цегляні стіні дозволяють споруді «дихати». Завдяки цьому влітку всередині тримається прохолода, а взимку добре зберігається тепло.

Не можна не згадати і про естетичні якості цегли. Вона є доречною у створенні будь-якого екстер’єру, якщо це має суттєве значення для майбутнього домовласника. Ви можете скористатись послугою індивідуальної розробки дизайну. Втілити мрії допоможуть талановиті дизайнери та архітектори.

Будівництво цегляного будинку: недоліки

Звичайно, у будь-якого варіанту є і зворотній бік медалі. Майте на увазі, що зведення будинку з цегли передбачає вищу ціну, аніж будівля з газоблоку чи деревини. Також вартість зросте, якщо ви вирішите звернутись до архітектора за оригінальним проектом.

Будівництво споруди з цегли потребує більше часу, аніж зведення каркасного чи дерев’яного будинку. Це обумовлено специфікою технології.

Багато уваги необхідно буде приділити фундаменту. Якщо цегла не пориста, її вага створюватиме серйозне навантаження на основу будинку.

Будівництво цегляних будинків під ключ у Львові має сенс, якщо ви збираєтесь проживати там постійно. Спеціалісти не радять будувати з цегли дачу або котедж для тимчасового відпочинку. Це пояснюється тим, що без опалення взимку стіни повністю охолоджуються. Якщо прогрівати приміщення зрідка, то в середині стін може збиратися волога. Її постійне накопичення буде руйнувати цеглу зсередини.

Який стиль обрати?

Один з найпопулярніших екстер’єрів для цегляних будинків – бароко. Складні конструкції та наявність колон додають величного вигляду. Якщо віддати перевагу готичним рисам, то оселя нагадуватиме справжній замок або старовинний європейський палац. У такому разі доцільно облаштувати сад для створення казкової атмосфери.

Ніколи не втратить актуальності класика, якій притаманні правильні пропорції. Те саме можна сказати і про мінімалізм. Світлі кольори додаватимуть споруді витонченості. Якщо не хочете, аби мурування виглядало занадто буденно, можна вкладати цеглу «ялинкою».

Досить цікавим є модерн. Такий стиль оформлення екстер’єру передбачає наявність рослинних орнаментів та складних архітектурних ліній.

Найсучаснішим рішенням стане будівництво у стилі хай-тек. Саме у ньому цегла гармонійно поєднується зі склом або металом. Незвичайні комбінації матеріалу та технологічні інновації підкреслять індивідуальність господаря.

Різновиди цегли

Цегляні будинки ніколи не будуть однаковими, адже сам матеріал різниться. Існує декілька типів цегли:

  • керамічна;
  • силікатна;
  • клінкерна.

Керамічний матеріал виготовляють з червоної глини. Його обпалюють за температури близько 1000°С. В готовому вигляді використовується для кладки несучих стін та міжкімнатних перегородок. Окрім внутрішньої обробки, матеріал може бути корисним для облицювання будівлі. Також з нього викладають каміни та печі.

Для будівництва цегляного будинку під ключ підійде керамічна цегла будь-якого типу. Вона буває різного кольору – від червоно-коричневого до світло-бежевого. Це дозволяє втілити цікавий дизайн.

Силікатну цеглу виготовляють із суміші піску та вапна. Зазвичай вона має білий колір, та у разі додання пігментів відтінок змінюється. Відрізняється хорошими звукоізоляційними якостями.

Клінкерну цеглу виготовляють з тугоплавкої глини, обпалюючи матеріал за температури 1200°С. Високий градус дозволяє отримати однорідний виріб без пустот, тому така цегла найміцніша. Серед переваг також стійкість до впливу кислот та лугів.

Матеріал можна використовувати для:

  • облицювання фасадів;
  • облаштування доріжок;
  • облаштування водостоків;
  • створення ландшафтних дизайнів.

Клінкерна цегла відрізняється багатством фактур та варіантів забарвлення. Тому цегляні будинки можна будувати на будь-який смак – втілити у життя екстер’єр, який ви омріяли, не важко.