Будинки з цегли

Дізнатись ціну

Чому треба обрати будинок з цегли?

Сьогодні дуже популярні будинки і котеджі з цегли. Причина у тому, що люди прагнуть побудувати міцну та надійну оселю, яка з плином часу не втратить цих якостей. Такий вибір єправильним, адже цегла є саме тим матеріалом, що дозволяє проектувати та будувати будь-які споруди.

На міцність цегли вказує її марка. Цей показник (позначується літерою М) може бути різним – від 75 до 300. Числа означають допустиме навантаження на 1 см2. Для багатоповерхових будинків зазвичай використовують цеглу від М150. Для котеджу або двоповерхового будинку з цегли під ключ у Львові можна використати матеріал М100.

Варто відзначити, що міцність цегли також залежить від марки розчину, який використовують при роботі, та якості самої кладки.

Ще один важливий показник – морозостійкість. Це здатність матеріалу витримувати заморожування та відтавання у стані, коли він насичений водою. Морозостійкість визначається кількістю таких циклів. Чим нижчим є водопоглинання, тим вищий показник. Він позначується літерою F, де число – це кількість можливих циклів заморожування та відтавання. Найкращою вважається клінкерна цегла.

Ціни на будівництво

Назва роботи Од.вим Ціна від
Каркасні будинки м2 3600грн
Дерев’яні будинки м2 4400 грн
Будинки з цегли м2 5200 грн
Альтанки м2 1200 грн
Будинки з газоблоків м2 4900 грн

Скільки коштує зведення споруди з цегли?

Кожен наш проект індивідуальний, оскільки клієнти мають своє бачення майбутньої оселі. На вартість впливають різні фактори – тип матеріалів, площа забудови і кількість поверхів, складність роботи загалом.

Дізнатись ціну будівництва цегляного будинку можна на етапі обговорення деталей та планування робіт. Саме тоді буде складений кошторис – ви бачитимете, на що йдуть виділені гроші, та зможете повністю контролювати процес.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.