Демонтажні роботи у Львові

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Демонтажні роботи

Виконання усіх типів демонтажних робіт у Львові

Одним з найважливіших та найскладніших етапів при проведенні ремонтних або будівельних робіт є демонтаж. Адже від якості його виконання залежить успішність усього проекту та експлуатаційний термін будівлі.

Саме тому важливо, аби демонтажні роботи проводилися професійними майстрами. Цей процес потребує використання спеціального технічного обладнання та сучасних технологій. Спеціаліст, який займається демонтуванням, має дотримуватись суворих правил його виконання, аби у майбутньому приміщення було безпечним та практичним у експлуатації.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Демонтажні роботи у Львові

Розрізнюють декілька видів робіт: демонтаж конструкцій, будинків та металоконструкцій. Вони можуть мати різну складність – є повний та частковий демонтаж.

Демонтажні послуги у приміщенні містять демонтаж:

• дверей та вікон;
• стельових, підлогових і настінних перегородок і покриттів;
• елементів інженерних перегородок.

Зазвичай такі роботи у квартирі або будинку виконуються вручну, що дозволяє прибрати або замінити конкретну ділянку споруди. При цьому сам процес протікає без зайвого шуму та пилу. Поетапний метод дає змогу позбутися великої кількості сміття та бруду, де виконується демонтування.

У будинках та котеджах часто виникає необхідність демонтажу сходів, стін та інших великих елементів.

Демонтаж металоконструкцій потрібний у разі, коли вони не знаходять місця у плані ремонту та реконструкції будівлі. Плюс такої роботи полягає у тому, що елементи конструкцій, що залишилися, можна знову використовувати при будівництві.

Ціна монтажу буде відомою після розробки плану, а для цього необхідний попередній виїзд спеціаліста на об’єкт. Там він виконає усі необхідні заміри, розрахунки витрат, вартості та тривалості робіт.

Процедура демонтажу споруд може реалізовуватися двома способами: зносом будівлі та її розбором. Це потребує спеціалізованої техніки, яка дозволить вирішити задачу максимально швидко. Демонтаж ведеться поетапно, адже у процесі необхідно вивозити велику кількість будівельного сміття.

Підготовчий період та послідовність робіт

Перед тим, як починати демонтаж, необхідно виконати ряд підготовчих робіт:

• вивчити та узгодити умови виконання завдання;
• дослідити будівлю чи споруду, де відбуватиметься демонтаж;
• розробити технологію робіт;
• перевірити відключення інженерних мереж, розташованих у будинку;
• підготувати під’їзний шлях;
• доставити та встановити обладнання;
• прокласти та підключити тимчасові інженерні мережі.

Власне демонтажні роботи (Львів) містять три етапи:

1. Демонтаж конструкцій шляхом відокремлення складових частин, огляд та сортування елементів, руйнування бетонних та інших конструкцій.
2. Сортування матеріалів після демонтажу, завантаження та транспортування їх на місце повторного використання або на звалище.
3. Підготовка фронту для подальших будівельно-монтажних робіт.

Наша компанія гарантує якісне виконання усіх пунктів.

Наші послуги

Як скористатися нашими послугами?

Щоб зробити замовлення, пропонуємо зв’язатися із менеджером, який озвучить актуальний прайс та відповість на всі запитання.

Усі роботи будуть виконані досвідченими професіоналами, що дотримуються техніки безпеки та гарантують бездоганний результат.

Чекаємо на ваші дзвінки!