Дерев'яні будинки

Дізнатись ціну
Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Дерев'яні будинки

Дерев’яні будинки на будь-який смак

Сьогодні неймовірної популярності набули дерев’яні будинки. Такі споруди ідеально підходять у якості оселі, дачі або бані. Їх завжди краще будувати з натурального, екологічно чистого матеріалу.

Будівництво дерев’яних будинків має попит, оскільки деревина виглядає ефектно та дорого. Вона не потребує особливої обробки. Навіть якщо були використані не цінні породи, інтер’єр все одно тішитиме око. Адже на відміну від штучних матеріалів, дерево не набридає – воно завжди актуальне.

Також ця екологічна сировина добре зберігає тепло та підтримує потрібну вологість повітря. Влітку у будинку пануватиме прохолода, а взимку буде тепло.

Будівництво під ключ з деревини не має обмежень у часі. Його можна проводити о будь-якій порі року. Навіть у період морозів не знадобляться особливі технології.

Проте головний плюс дерева в іншому. Оселі з деревини не мають жодних проблем з вентиляцією. Волокниста структура деревини сприяє постійному надходженню кисню. За добу оновлюється приблизно 30% повітря у приміщенні. Саме тому у таких будинках легко дихається.

Сучасні споруди часто будують з дикого зрубу. Його розподіляють на зимовий та літній. Технологія використання майже однакова, проте зимовий зруб вважається більш якісним. До нього належать хвойні породи, наприклад, сосни та ялини. Вони містять корисні смоли – взимку їх більше, ніж улітку.

Будинки зі зрубу традиційного типу також широко розповсюджені. Канадська рубка передбачає надточну підгонку колод – немає жодних проміжків між ними. Стіни мають вигляд суцільного масиву, ущільнювача не видно. Подібне проектування має суттєву перевагу – зовнішні шари деревини зберігаються, тому стіни не промерзають взимку. Також ці шари запобігають утворенню плісняви, захищають колоди від впливу ультрафіолетового проміння.

Будинки з бруса норвезької рубки виглядають по-іншому, оскільки при монтажі використовується двокантний брус. Матеріал також укладається дуже щільно. Незвичним є «норвезький замок» – він не дозволяє колодам провертатися через навантаження.

Ціни на будівництво

Назва роботиОд.вимЦіна від
Каркасні будинким23600грн
Дерев’яні будинким24400 грн
Будинки з цеглим25200 грн
Альтанким21200 грн
Будинки з газоблоківм24900 грн

Як відбувається будівництво будинків з бруса?

Проект втілюється за декілька етапів, для кожного з яких притаманні свої особливості.

Перший етап

Він починається зі створення зрубу.

Другий етап

На ділянці встановлюють фундамент, після чого здійснюють збірку зрубу та виконують монтажні роботи, створюють гідроізоляцію.

Третій етап

Завершення будівництва та обробка зрубу.

Наші послуги

В якому стилі побудувати дерев’яний будинок?

Оскільки деревина вважається універсальним матеріалом, вона є доречною для різних інтер’єрів. Тож якщо ви хочете побудувати будинок своєї мрії, ніщо не обмежуватиме вас у виборі.

Актуальною є ідея дерев’яного будинку-шале. Колись так називали хатини, які будували альпійські пастухи. Тепер про таку затишну оселю мріє майже кожен. При будівництві цих споруд використовують різні матеріали:

  • деревину;
  • каміння;
  • глину.

Традиційно будівництво дерев’яних будинків у зазначеному стилі передбачає перший поверх з каміння, а верхній – з дерева. Саме така комбінація забезпечує міцність та екологічність.

Багато хто робить вибір на користь класичного фінського будинку. Серед його особливостей – наявність сауни. Вона може бути розміщена у самому приміщенні, або на ділянці поряд. Також обов’язково має бути тераса. Обробка зазвичай максимально лаконічна – жодних зайвих деталей, що привертають увагу.

Будинки з дерева під ключ у Львові нерідко будують, намагаючись відтворити атмосферу кантрі. Втілення сільського духу поєднує в собі вишуканість та практичність. Дуже вдалий варіант для заміського будинку.

Дім з бруса у стилі еклектики підходить тим, хто не може визначитись з напрямом оформлення. У такому дизайні поєднується одразу 2 стилі: класицизм і бароко, ампір та арт-деко, модерн і рококо. Характерними для подібних будинків є високі стелі, великі кімнати.

Скільки коштує побудувати будинок з дерева?

Відповісти на це запитання можна лише по тому, як ви визначитесь, якою бачите майбутню оселю:

  • Які породи деревини потрібно використати?
  • Скільки поверхів має бути?
  • Чи плануються якісь прибудови?
  • Які архітектурні особливості треба втілити.

На основі цієї інформації та інших нюансів буде складений кошторис і з’ясується попередня ціна дерев’яного будинку. На етапі обговорення деталей та затвердження плану замовник може вносити зміни. Також наша компанія гарантує зворотній зв’язок під час безпосереднього будівництва – ви будете знати, як втілюється проект та зможете контролювати цей процес.

Давайте разом створимо найкращий дерев’яний будинок у місті Львів. Чекаємо на ваші дзвінки!