Главная Дерев'яні будинки

Дерев'яні будинки

Дізнатись ціну

Дерев’яні будинки на будь-який смак

Сьогодні неймовірної популярності набули дерев’яні будинки. Такі споруди ідеально підходять у якості оселі, дачі або бані. Їх завжди краще будувати з натурального, екологічно чистого матеріалу.

Будівництво дерев’яних будинків має попит, оскільки деревина виглядає ефектно та дорого. Вона не потребує особливої обробки. Навіть якщо були використані не цінні породи, інтер’єр все одно тішитиме око. Адже на відміну від штучних матеріалів, дерево не набридає – воно завжди актуальне.

Також ця екологічна сировина добре зберігає тепло та підтримує потрібну вологість повітря. Влітку у будинку пануватиме прохолода, а взимку буде тепло.

Будівництво під ключ з деревини не має обмежень у часі. Його можна проводити о будь-якій порі року. Навіть у період морозів не знадобляться особливі технології.

Проте головний плюс дерева в іншому. Оселі з деревини не мають жодних проблем з вентиляцією. Волокниста структура деревини сприяє постійному надходженню кисню. За добу оновлюється приблизно 30% повітря у приміщенні. Саме тому у таких будинках легко дихається.

Сучасні споруди часто будують з дикого зрубу. Його розподіляють на зимовий та літній. Технологія використання майже однакова, проте зимовий зруб вважається більш якісним. До нього належать хвойні породи, наприклад, сосни та ялини. Вони містять корисні смоли – взимку їх більше, ніж улітку.

Будинки зі зрубу традиційного типу також широко розповсюджені. Канадська рубка передбачає надточну підгонку колод – немає жодних проміжків між ними. Стіни мають вигляд суцільного масиву, ущільнювача не видно. Подібне проектування має суттєву перевагу – зовнішні шари деревини зберігаються, тому стіни не промерзають взимку. Також ці шари запобігають утворенню плісняви, захищають колоди від впливу ультрафіолетового проміння.

Будинки з бруса норвезької рубки виглядають по-іншому, оскільки при монтажі використовується двокантний брус. Матеріал також укладається дуже щільно. Незвичним є «норвезький замок» – він не дозволяє колодам провертатися через навантаження.

Ціни на будівництво

Назва роботи Од.вим Ціна від
Каркасні будинки м2 3600грн
Дерев’яні будинки м2 4400 грн
Будинки з цегли м2 5200 грн
Альтанки м2 1200 грн
Будинки з газоблоків м2 4900 грн

Як відбувається будівництво будинків з бруса?

Проект втілюється за декілька етапів, для кожного з яких притаманні свої особливості.

Перший етап

Він починається зі створення зрубу.

Другий етап

На ділянці встановлюють фундамент, після чого здійснюють збірку зрубу та виконують монтажні роботи, створюють гідроізоляцію.

Третій етап

Завершення будівництва та обробка зрубу.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.