Дизайн інтер’єру

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Дизайн інтер’єру

Потрібен сучасний дизайн квартири або будинку?

Перш ніж почати будь-які ремонтні роботи вдома, потрібно чітко визначитися з бажаним стилем оформлення оселі. Лише продумавши дизайн інтер’єру та прорахувавши всі нюанси, можна переходити до кардинальних дій. Необхідно, щоб кожна окрема деталь у кімнаті бездоганно поєднувалася з іншими. І найліпший помічник у цьому – професійний дизайнер.

Обираючи дизайн-проект, доцільно враховувати власні смакові вподобання, бажаний стиль майбутньої оселі та інші особливості. Професійні компанії завжди мають портфоліо, що містять фото найкращих втілених проектів. Завдяки їм можна підібрати варіант оформлення.

Рекомендуємо приділяти увагу в першу чергу функціональності та практичності дизайну, що планується до реалізації у вашій квартирі. Не варто ставити на перше місце модні тенденції, оскільки мода швидкоплинна. Головне – правильно використати простір приміщення. Наприклад, стиль мінімалізму не пасує просторому будинку, де проживає велика родина.

А ультрасучасний дизайн є неприйнятним для тих, у кого є діти. Тому що цей напрямок передбачає велику кількість металу, скла та кутів, небезпечних для малечі. Володарі домашніх тварин мають особливо ретельно підбирати якість оббивки для меблів, колір підлоги та стін. Світлі відтінки потребуватимуть постійного прибирання.

Якщо дизайн інтер’єру квартири буде створений з урахуванням особливостей помешкання та вподобань власника, то оселя довгі роки даруватиме відчуття затишку, комфорту та захищеності.

Бажаючи створити оригінальне житло, не обмежуйтесь фантазією типовими рішеннями. Поєднуйте стилі, але не перестарайтеся з вибором кольорів. Від одного до трьох тонів буде достатньо. Створюючи дизайн котеджів, фахівці студій часто використовують елементи інтер’єру, виконані з натуральної сировини – каміння чи деревини. Це допомагає зробити помешкання більш затишним.

Ми вже зробили

Перш ніж обирати стиль, доречно ознайомитися з його можливими варіаціями. Виділяють наступну класифікацію основних стилістичних напрямків:

 1. Історичні:
 • бароко;
 • конструктивізм;
 • ф’южн;
 • готика;
 • мінімалізм;
 • арт-деко;
 • класицизм.
 1. Етнічні:
 • скандинавський;
 • англійський;
 • французький;
 • східний;
 • середземноморський.

Етнічний дизайн відрізняється від інших наповненням помешкання елементами побуту, притаманними певному народові.

Дизайн 2-кімнатної квартири 64 кв/м

Дизайн однокімнатної квартири 43 кв/м

Дизайн 3-кімнатної квартири 87 кв/м

Дизайн 2-поверхового будинку 200 кв/м

Дизайн 2-кімнатної квартири 59 кв/м

Дизайн 3-кімнатної квартири 82 кв/м

Основні рекомендації з вибору стилю:

 1. Стилістика повинна об’єднувати всі приміщення. Обираючи один з імовірних варіантів, важливо керуватися стилем свого життя та звичками. Не бажано, щоб кімнати дуже відрізнялися, особливо за колірними рішеннями.
 2. Якщо господар житла любить свободу та постійний рух, найкращий вибір – модерн.
 3. Тому, хто безкомпромісно розділяє все у житті на «чорне та біле», підійде мінімалізм.
 4. Молодим родинам та прихильникам сучасних тенденцій рекомендується обирати хай-тек.
 5. Якщо власник оселі шанує традиції, підтримує у всьому порядок та ґрунтовно підходить до кожного процесу, оптимальним буде дизайн в класичному стилі.
 6. Потрібно враховувати особливості характеру домовласника та його темперамент. Наприклад, шанувальники родинного затишку вподобають класику, що гармонічно поєднує елегантний шик з практичністю.
 7. Творчим особистостям імпонує лофт або еклектика, вантажний стиль чи поп-арт.
 8. Шанувальникам високих технологій сподобається функціональний хай-тек, якому притаманні строгі чіткі лінії та стримані відтінки.
 9. Для малих родин, або якщо замовник живе один, найкращий варіант – дизайн квартири у стилі мінімалізму. У приміщенні не буде зайвих предметів.

Поєднання різних стилів можливе, але воно повинно бути максимально гармонійним.

У спеціалізованих фірмах дизайнери беруть до уваги побажання замовника та допомагають втілити їх у реальність. Задля точної відповідності замовленню і можливості постійного контролю робіт, багато компаній пропонують авторське ведення проекту під керівництвом клієнта.

Ми працюємо у різних стилях

Модернізм
Класика
Скандинавський
Сучасна класика
Мінімалізм
Лофт
Вікторіанський
Контемпорарі

Розрахувати вартість дизайну

1 2 3

Виберіть необхідне приміщення та вкажіть метраж від підлоги

НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Який вам потрібен дизайн?

Виберіть стиль необхідного вам дизайну:

НАЗАД
НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Дізнайтеся точну вартість:

Залиште свої контакти, та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

НАЗАД

Дизайн-проект будь-якого інтер’єру – це пакет креслень, візуалізацій і планів приміщень, а також рекомендацій спеціалістів щодо реалізації цих творчих задумів. Ретельне планування кожного кроку та елемента на папері дозволить наочно уявити остаточний вигляд оселі. Та й дизайнерські ідеї скоригувати легше на стадії креслень, ніж на етапі втілення.

Чітка інструкція з ремонтних процесів допоможе будівельній бригаді правильно зрозуміти вимоги замовника. Не буде проблем зі здачею об’єкту не в тому вигляді, якого очікував клієнт. Взявши участь у розробці разом з професійною командою дизайнерів послідовного плану робіт у вигляді дизайн-проекту, власник квартири (будинку) гарантовано отримає саме той результат, на який розраховував.

Наші послуги

Дизайн-проект інтер’єру: ціна та терміни

Розробка проекту потребує в середньому від 15-20 робочих днів до декількох місяців. Остаточний термін залежить від:

 • строків утвердження ескізів та дизайнерських ідей замовником;
 • досвіду команди;
 • кількості персоналу дизайнерської студії;
 • комплексу виконуваних дій.

Вартість залежить від об'єму роботи.