Главная Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи

Послуги електромонтажних робіт

Робота з електромережами вимагає наявності великого професійного досвіду і необхідного інструментарію. Причому, з огляду на постійне вдосконалення сучасних електроприладів, техніки й оснащення, обладнання майстрам потрібно регулярно оновлювати. Електромонтажні роботи, що проводяться власником приміщення самостійно, нерідко призводять до непоправних наслідків.

Помилки та недоліки з великою ймовірністю можуть проявитися лише в майбутньому, коли встановити та усунути їх буде важко. Правильне підключення мереж, розвід проводки, монтаж електрообладнання повинні робити тільки професіонали. Послуги з проведення електромонтажних робіт у Львові ми пропонуємо замовити в комплексі:

• розвід електропроводки;
• монтаж електроточок;
• штроблення;
• укладання кабелів у гофре;
• монтаж дози;
• облаштування всіх видів електроосвітлення;
• монтаж щитової;
• установка датчиків, трансформаторів.

Професійний електрик допоможе вирішити всі питання, що пов’язані з розведенням електричних мереж і підключенням електрообладнання будь-якого типу. Зазвичай, прокладка кабелів вимагає створення штроб у стінах, а, значить, тягне за собою додаткові роботи. Вам не знадобиться окремо винаймати робочих для їх виконання – наша компанія виконує замовлення в комплексі, залишаючи при цьому розцінки на послуги в прийнятних межах.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Нова проводка: дороге задоволення чи необхідність?

Незалежно від того, в якому випадку ви зважилися на проведення електромонтажних робіт – у новому приміщенні або в процесі проведення ремонту в оселі – підійти до вирішення цього завдання необхідно з великою відповідальністю. Ми допоможемо скласти попередній проект, підібрати найкращі варіанти матеріалів і обладнання в співвідношенні ціна-якість, купимо і доставимо їх до місця проведення робіт електромонтажника.

Досить часто можна почути від власників житла фразу про те, що в новому будинку проводку міняти зовсім необов’язково, вона прослужить ще довгі роки. На жаль, такий підхід не завжди вірний. Пам’ятайте – гра з електрикою може призвести до біди. Переконайтеся в якості електромереж у квартирі або будинку, а, при необхідності, усуньте несправності та сумнівні ділянки мережі.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.