Електромонтажні роботи

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Електромонтажні роботи

Послуги електромонтажних робіт

Робота з електромережами вимагає наявності великого професійного досвіду і необхідного інструментарію. Причому, з огляду на постійне вдосконалення сучасних електроприладів, техніки й оснащення, обладнання майстрам потрібно регулярно оновлювати. Електромонтажні роботи, що проводяться власником приміщення самостійно, нерідко призводять до непоправних наслідків.

Помилки та недоліки з великою ймовірністю можуть проявитися лише в майбутньому, коли встановити та усунути їх буде важко. Правильне підключення мереж, розвід проводки, монтаж електрообладнання повинні робити тільки професіонали. Послуги з проведення електромонтажних робіт у Львові ми пропонуємо замовити в комплексі:

• розвід електропроводки;
• монтаж електроточок;
• штроблення;
• укладання кабелів у гофре;
• монтаж дози;
• облаштування всіх видів електроосвітлення;
• монтаж щитової;
• установка датчиків, трансформаторів.

Професійний електрик допоможе вирішити всі питання, що пов’язані з розведенням електричних мереж і підключенням електрообладнання будь-якого типу. Зазвичай, прокладка кабелів вимагає створення штроб у стінах, а, значить, тягне за собою додаткові роботи. Вам не знадобиться окремо винаймати робочих для їх виконання – наша компанія виконує замовлення в комплексі, залишаючи при цьому розцінки на послуги в прийнятних межах.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Нова проводка: дороге задоволення чи необхідність?

Незалежно від того, в якому випадку ви зважилися на проведення електромонтажних робіт – у новому приміщенні або в процесі проведення ремонту в оселі – підійти до вирішення цього завдання необхідно з великою відповідальністю. Ми допоможемо скласти попередній проект, підібрати найкращі варіанти матеріалів і обладнання в співвідношенні ціна-якість, купимо і доставимо їх до місця проведення робіт електромонтажника.

Досить часто можна почути від власників житла фразу про те, що в новому будинку проводку міняти зовсім необов’язково, вона прослужить ще довгі роки. На жаль, такий підхід не завжди вірний. Пам’ятайте – гра з електрикою може призвести до біди. Переконайтеся в якості електромереж у квартирі або будинку, а, при необхідності, усуньте несправності та сумнівні ділянки мережі.

Наші послуги

Що ми пропонуємо:

  • попередній виїзд майстра на об’єкт;
  • складання кошторисної документації;
  • укладення договору підряду на виконання електромонтажних робіт у місті Львів;
  • проведення ремонту «під ключ»;
  • повний і прозорий звіт за вартістю наданих послуг.

Ще одне важливе питання, яке ставлять власники житла при замовленні послуг електрика – «які ціни на електромонтажні роботи?» Варто знати – робота професіоналів апріорі не може коштувати дешево. У штаті нашої компанії – виключно досвідчені співробітники, які мають практику роботи з усіма видами електромереж, електрообладнання та техніки. Довіряючи роботу професіоналам, ви можете бути впевнені в ефективності результату.

Послуги електрика у Львові надаються відповідно всім нормам і вимогам державної архітектурно-будівельної інспекції, згідно з виданою ліцензією. Ознайомитися з вартістю кожного виду робіт, дізнатися, яка ціна на комплексне надання послуг легко, зв’язавшись з менеджером компанії (в зручному для вас режимі – онлайн, за допомогою електронної пошти, зателефонувавши), або вивчивши прайс лист, розміщений на цьому сайті.