Главная Гіпсокартонні роботи

Гіпсокартонні роботи

Усі види гіпсокартонних робіт у Львові

Сучасні інтер’єри важко уявити без гіпсокартонних елементів. Ними оздоблюють не лише стіни, але й стелю та підлогу. З них також виготовляють декоративні перегородки. І це має сенс, адже матеріал є доречним у дизайні будь-якого стилю. Серед його переваг легкість та гнучкість. Високоякісна продукція відомих брендів має хороші показники водостійкості та вогнестійкості.

Що являють собою гіпсокартонніконструкції?

Якщо уважно поглянути на лист гіпсокартону, можна побачити щось схоже на бутерброд. Поміж двох пружних пластів знаходиться гіпсоволоконна маса. Така структура робить матеріал стійким і водночас дуже податливим. Проте роботи по гіпсокартону – справи не з легких. Без професійних навичок важко розібратись, як правильно виконати монтаж.

Залежно від того, для чого буде використаний матеріал, треба звернути увагу на особливості його застосування та обробки. Якщо ви робите ремонт самостійно, краще звернутися до когось по допомогу, оскільки самотужки впоратись із габаритними пластами буде важко.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Послуги з гіпсокартонних робіт

Монтаж гіпсокартону на стіну

Труднощі можуть спіткати у разі недостатньо рівних стін. Аби виправити це, доведеться докласти зусиль. У цілому ж розрізняють два способи монтажу: обклеювання та використання профілів.

Перший спосіб вважається найбільш легким та швидким, проте також має свої нюанси. Монтаж гіпсокартону на бездоганно рівну стіну виконується з використанням клею, який наносять на поверхню шпателем. Після цього гіпсокартон пресують максимально щільно – лист до листа, аби не утворювались щілини. Якщо на стінах є шорсткість, то клей наносять за іншою технологією. У разі зовсім нерівних стін спочатку доведеться зробити спеціальну підкладку. Ціна за таку роботу буде трохи вищою.

Технологія із використанням профілів є доречною як при внутрішній, так і при зовнішній обробці. Проте процес ускладнений не лише експлуатаційними особливостями. Варто взяти до уваги конфігурацію полотна стіни, адже воно може бути багаторівневим, мати вигини та фігурні елементи.

Гіпсокартон підходить для оздоблення цегляних, блокових та каркасних стін. Матеріал дозволить швидко вирішити проблему нерівної поверхні.

Такі гіпсокартонні роботи у Львові виконуються досвідченими майстрами. Проте можна впоратись і самостійно. Для цього знадобиться:

• гіпсокартон;
• металічні профілі;
• шуруповерт та шурупи;
• дюбелі та дриль;
• ножиці для металу;
• ножівка.

Перший етап – це розбивка поверхні, що також залежить від стану стін. По тому виконується монтаж каркасу з профілів. Його схема залежить від конфігурації кімнати, висоти стелі та інших факторів.

Гіпсокартон також можна використовувати для оформлення дверного отвору. Після демонтажу дверної коробки він стане ширшим, тож гарною думкою буде створення арки. З такого матеріалу нескладно виготовити гнучкі конструкції потрібної форми.

Монтаж гіпсокартону на стелю

Свої нюанси має і оформлення стелі. Адже тут особливо важливо врахувати кількість рівнів стелі та її кінцеву форму – вона може бути прямою, похилою та купольною. Залежно від цих факторів формується кінцева технологія монтажу. З цим краще впораються професіонали, але якщо розцінки вас не влаштовують, є сенс спробувати самостійно.

Підвісна стеля з гіпсокартону має свої переваги. Вона дозволяє:

• вирівнювати будь-які недоліки з найменшими зусиллями;
• ховати у каркасі комунікації;
• вмонтовувати освітлення спрямованої дії;
• створювати багаторівневі конструкції різного дизайну;
• додатково вбудовувати ізоляцію від сторонніх звуків;
• монтувати матеріал сухим методом – не доведеться чекати, доки розчин висохне.

Ремонт гіпсокартонної стелі може бути необхідним за різних причин. Найпоширеніші випадки:

• потоп від сусідів зверху;
• різка зміна температурного режиму експлуатації конструкції;
• механічні ушкодження;
• неправильний монтаж стелі.

У випадку потопу є можливість обійтись незначним ремонтом, якщо протікання було невеликим. Проте якщо ви пізно помітили і гіпсові листи встигли увібрати у себе вологу повністю, доведеться розібрати конструкцію. Деформовані листи треба викинути і змонтувати стелю наново.

Якщо у приміщенні змінився рівень вологи, то на стелі можуть утворитися тріщини. Проте їх легко усунути спеціальними заповнючами. Якщо ж цього засобу немає, дозволяється використати фінішну шпаклівку. Так само вирішується проблема с механічними пошкодженнями.

Ціни на гіпсокартонні роботи у разі усунення наслідків неправильного монтажу будуть вищими, адже це ускладнює завдання. Найчастіше причиною є помилки при монтажі каркасу. Оскільки він несе на собі усе навантаження, то неякісний монтаж дасть про себе знати дуже швидко. Зазвичай це проявляється в утворенні тріщин та перепадів висоти між листами покриття.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.