Малярні роботи

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Малярні роботи

Послуги з малярних робіт

Завершальним етапом ремонту будь-якого приміщення є малярні роботи. Цей захід передбачає виконання комплексу робіт, спрямованих на захист, санітарно-гігієнічну та декоративну обробку усіх поверхонь кімнати. Маляр працює зі стінами, стелею, підлогою, фасадом будинку, металоконструкціями та навіть огорожею.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Перелік малярних робіт

Найбільш популярною є така послуга при роботі з гіпсокартоном. При цьому послідовність основних дій наступна:

1. Підготовка всіх поверхонь у квартирі чи будинку.
2. Ґрунтування.
3. Шпаклювання.
4. Нанесення штукатурки з маяками.
5. Нанесення шпаклівки (пісчанки).
6. Вирівнювання поверхонь, кутів, укосів.
7. Побілка.
8. Фарбування.
9. Закріплення багетів, встановлення сітки для армування або декорування шпалерами.

Всі малярні роботи у Львові виконуються комплексно та поетапно.

Фахівці рекомендують після кожного шару шпаклівки додатково ґрунтувати поверхню, яка оброблюється. Це підвищить технологічну якість виконання малярних робіт та зробить покриття довговічнішим. У окремих випадках роботи виконуються 2 рази: шпаклювання та фарбування. А між листами гіпсокартону необхідно зарівняти шви.

Зверніть увагу! При фарбуванні поверхонь (стелі чи стін) або декоративних покриттів (наприклад, шпалер) у зимовий період рекомендується використовувати фарби на масляній основі.

Подібні фарбувальні матеріали більш стійкі до низької температури, тому не замерзнуть. Водоемульсійні ж аналоги не можуть цим похвалитися, оскільки верхня кольорова плівка при нанесенні в охолоджених приміщеннях замерзає. Ціни на зазначені засоби різняться, тож завжди можна обрати оптимальний варіант для будь-якої пори року.

Захисна обробка та фарбування стелі чи стін є однією з найбільш популярних малярних робіт. На те, яким буде результат роботи майстра, впливають наступні чинники:

• вибір фарби;
• якість попередньої підготовки поверхні (ґрунтування та шпаклювання);
• набір використовуваних інструментів.

Розцінки на послуги професійного маляра варіюються в залежності від досвіду фахівця та комплексу виконуваних робіт.

Наші послуги

Вартість малярних робіт

Якісно виконані малярські роботи – це вишуканий інтер’єр, а також затишок та комфорт оселі, який зберігається протягом багатьох років. Головне – правильно обрати майстрів. Професійна компанія з багатим досвідом виконує малярні роботи в повній відповідності до будівельних норм. Довірте ремонт квартири чи офісу справжнім майстрам своєї справи!