Главная Малярні роботи

Малярні роботи

Послуги з малярних робіт

Завершальним етапом ремонту будь-якого приміщення є малярні роботи. Цей захід передбачає виконання комплексу робіт, спрямованих на захист, санітарно-гігієнічну та декоративну обробку усіх поверхонь кімнати. Маляр працює зі стінами, стелею, підлогою, фасадом будинку, металоконструкціями та навіть огорожею.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Перелік малярних робіт

Найбільш популярною є така послуга при роботі з гіпсокартоном. При цьому послідовність основних дій наступна:

1. Підготовка всіх поверхонь у квартирі чи будинку.
2. Ґрунтування.
3. Шпаклювання.
4. Нанесення штукатурки з маяками.
5. Нанесення шпаклівки (пісчанки).
6. Вирівнювання поверхонь, кутів, укосів.
7. Побілка.
8. Фарбування.
9. Закріплення багетів, встановлення сітки для армування або декорування шпалерами.

Всі малярні роботи у Львові виконуються комплексно та поетапно.

Фахівці рекомендують після кожного шару шпаклівки додатково ґрунтувати поверхню, яка оброблюється. Це підвищить технологічну якість виконання малярних робіт та зробить покриття довговічнішим. У окремих випадках роботи виконуються 2 рази: шпаклювання та фарбування. А між листами гіпсокартону необхідно зарівняти шви.

Зверніть увагу! При фарбуванні поверхонь (стелі чи стін) або декоративних покриттів (наприклад, шпалер) у зимовий період рекомендується використовувати фарби на масляній основі.

Подібні фарбувальні матеріали більш стійкі до низької температури, тому не замерзнуть. Водоемульсійні ж аналоги не можуть цим похвалитися, оскільки верхня кольорова плівка при нанесенні в охолоджених приміщеннях замерзає. Ціни на зазначені засоби різняться, тож завжди можна обрати оптимальний варіант для будь-якої пори року.

Захисна обробка та фарбування стелі чи стін є однією з найбільш популярних малярних робіт. На те, яким буде результат роботи майстра, впливають наступні чинники:

• вибір фарби;
• якість попередньої підготовки поверхні (ґрунтування та шпаклювання);
• набір використовуваних інструментів.

Розцінки на послуги професійного маляра варіюються в залежності від досвіду фахівця та комплексу виконуваних робіт.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.