Монтаж труб

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Монтаж труб

Послуги з монтажу труб

Під час ремонту особливу увагу приділяють заміні сантехніки. Та перш ніж розпочинати монтаж труб, треба вирішити питання з джерелом водопостачання і розробити відповідний проект. У будинок вода може подаватися з:

• центральної системи водопостачання;
• колодязя;
• відкритої водойми (річки, озера);
• свердловини (піщаної або артезіанської).

У багатоквартирних будинках джерелом виступає перший варіант.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Як обрати труби?

Заміна труб в квартирі передбачає оновлення сантехніки. Проте декому важко визначитися, на що замінити старі сталеві або чавунні труби. Сьогодні у Львові можна придбати більш сучасні вироби.

1. Мідні труби
Добре сприймають перепади температури та тиску, стійкі до впливу хімічних речовин. Проте висока ціна може бути недоліком.

2. Металопластикові труби
Є сплавом металу та пластику, через що їм притаманна еластичність та легкість. Така продукція не деформується. Установка металопластикових труб є складною, тому може виникнути необхідність у послугах спеціаліста.

3. Труби з полівінілхлориду
У місті Львів вони зазвичай використовуються для каналізації та виробничого водопроводу. Не підходять для встановлення у приватному секторі через невідповідність санітарним вимогам.

4. Поліетиленові труби
Мають найменший ступінь міцності, через що їх виготовляють товстішими, аніж інші. Відповідно, вони мають більшу вагу. Монтаж ускладнюється використанням спеціалізованого обладнання.

5. Поліпропіленові труби
Їм притаманні високі гігієнічні властивості, тому такі вироби ідеальні для транспортування питної води. Вони не піддаються корозії, мають доступну вартість. Проте екстремально низькі або високі температури можуть завдати їм шкоди.

Перед тим, як розпочати монтаж поліпропіленових труб або іншої продукції, необхідно на етапі проектування скласти детальну схему майбутньої системи та вказати наступні параметри:

• кількість споживачів;
• кількість та розташування лічильників;
• розташування фільтрів;
• кількість кранів та місця їх установлення.

Після цього обирають тип схеми надходження води трубопроводом. Частіше за все це колекторна (паралельна) або послідовна система. Креслення дадуть зрозуміти, скільки труб, фітингів та інших матеріалів треба придбати. Знаючи ціни, можна підрахувати попередню вартість.

Встановлені труби потрібно огорнути ізоляційним матеріалом – спіненим поліетиленом. Цей додатковий шар виконує декілька функцій, забезпечуючи:

• профілактику утворення конденсату;
• шумоізоляцію (вода не утворюватиме шумів);
• правильне розміщення трубопроводу у монолітних конструкціях;
• запас простору для розширення під дією температур.

Не варто забувати, що монтаж пластикових труб може викликати складнощі. Лише професіонал зуміє виконати його швидко та у правильній послідовності. Тож якщо старі комунікації вийшли з ладу або на меті істотне перепланування санвузлу, зверніться до досвідчених майстрів.

Наші послуги

Скільки коштує заміна труб водопостачання?

Для розрахування остаточної ціни потрібно взяти до уваги безліч факторів – матеріал труб, особливості санвузлу та інше. Тому спочатку пропонується викликати майстра, який огляне фронт робіт та проконсультує щодо заходів, що необхідно вжити.

У телефонному режимі ви можете дізнатися про актуальний прайс-лист та умови співпраці.