Главная Оздоблювальні роботи

Оздоблювальні роботи

Послуги з оздоблювальних робіт

Без розгорнутого комплексу оздоблювальних робіт неможливе завершення ремонту та гідне оформлення оселі. Результат ремонтно-будівельних дій багато в чому залежить від якості підготовленого дизайн-проекту та професіоналізму майстрів.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Що може входити до комплексу заходів

Абсолютно всі оздоблювальні роботи вимагають професійного підходу та ретельного виконання. До комплексу послуг ремонтної компанії можуть входити наступні заходи:

1. Огляд приміщення і складання кошторису. Деякі фірми виконують цю послугу безкоштовно за умови подальшого оформлення замовлення на оздоблювальні роботи.
2. Консультування з приводу вибору якісних матеріалів.
3. Організація доставки необхідних будматеріалів та обладнання у Львові.
4. Захист житлового приміщення від пилу та будівельного бруду. Може використовуватися щільний поліетилен або папір.
5. Проведення основних опоряджувальних робіт.
6. Прибирання та вивезення будівельного сміття.

При цьому перелік заходів з оформлення приміщень досить різноманітний. Фахівці можуть виконувати наступні опоряджувальні роботи:

• всі види теплоізоляції;
• обробку підлоги, стелі чи стін;
• шумоізоляцію будівлі;
• роботи з гіпсокартоном;
• нанесення штукатурки (в тому числі декоративної);
• вирівнювання поверхонь;
• монтаж плитки;
• оклеювання стін шпалерами;
• фарбування.

Представлений перелік оздоблювальних робіт може бути доповнений додатковими заходами, які обговорюються індивідуально з кожним клієнтом.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.