Паркетні роботи

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Паркетні роботи

Паркетні роботи: укладання під ключ, реставрація, ціни

Термін паркетні роботи означає комплекс процедур з монтажу та обробки паркетних дощок. Кожен окремий захід є складним процесом, що потребує залучення професійних майстрів. Самостійне вкладання паркету можливе, але при цьому значно зростає вірогідність неякісного монтажу та недовговічності підлоги.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Етапи укладання паркету під ключ

Безпосередній монтаж дощок – це лише один з кроків при виконанні паркетних робіт під ключ. Йому передує підготовка поверхні. Цей процес залежить від типу та якості підлоги і може містити наступне:

1. За наявності стяжки:
• нанесення гідроізоляції на стяжку;
• встановлення паркету на клей.

2. При додатковому вирівнюванні підлоги фанерою:
• нанесення гідроізоляції на стяжку;
• укладання фанери на клей та дюбель-шурупи;
• шліфування фанери;
• укладання паркету на клей та цвяхи.

Після того, як дошки надійно прикріплені до основи, настає черга виконання:

1. Циклювання паркету.
2. Шліфовка дощок.
3. Покриття лаком.

На першому етапі робітники проводять інтенсивне очищення деревини. Традиційно при грубій очистці дошки оброблюють верхній шар дерева глибиною близько 5 мм. Якщо потрібно покращити початковий результат, процедуру повторюють. Щоб циклювати якісно, доречно використовувати наждачну стрічку великої абразивної фракції (близько Р40). У процесі глибокого очищення рухатися рекомендується у діагональному напрямку.

Щоб зробити поверхню дерев’яної підлоги близькою до ідеальної, необхідно максимально згладити всі нерівності. Професійна шліфовка паркету у Львові виконується майстрами також за допомогою наждачної стрічки. Але її абразивна фракція буде більшою: Р120 для дрібних недоліків та Р80 для більш помітних. Другий етап також можна повторити за необхідності.

Перш ніж переходити до покриття лаком, важливо додатково обробити проблемні ділянки (наприклад, ділянки дощок біля плінтусів). Цикльовка за допомогою спеціального апарату часто не дає бажаного результату через важкість доступу до дощок, які примикають до стін.

Для цього використовують різні прилади:

• спеціальні насадки на болгарку або електродриль;
• «чобітки».

Ці ручні пристосування дозволять легко зняти шар покриття близько 0,5 мм завтовшки і перейти до шліфування та лакування паркету. Для надійності та довговічності підлоги зазвичай використовують 2 шари лакового покриття. Перед лакуванням рекомендована обробка дощок ґрунтовкою.

Наші послуги

Відновлення паркету за 5 кроків

Незалежно від якості паркетних дощок, згодом підлога «старіє». На ній з’являються сліди інтенсивного використання: тріщини, відколи, подряпини. У такому випадку потрібна реставрація паркету. Процедура займає небагато часу і потребує менше грошей, аніж звичайний монтаж. Паркет після цього виглядатиме як новий.

Відновлювальні заходи професійна компанія виконує у певній послідовності:

  1. Підготовчі роботи. Звільнення кімнати від зайвих речей і меблів та очищення підлоги.
  2. Дослідження покриття з метою визначення проблемних місць. Причиною їх появи може бути неякісна укладка паркетної дошки. Всі пошкоджені ділянки та місця, де цвяхи виступають вище за рівень дощок, фіксуються. Пробоїни шпаклюють у тон до підлоги. Цвяхи акуратно вбивають молотком.
  3. Точковий ремонт. Цей етап реставрації потрібний, коли частина дощок має бути повністю замінена. Поламані секції видаляють та ретельно вичищають основу під ними. Ціна нових елементів підлоги може входити до загальної вартості послуги. Для встановлення дощок знову використовують клей.
  4. Шліфування. Шліфується вся поверхня старої підлоги, оскільки необхідно позбутися лакового покриття, що втратило блиск.
  5. Очищення оновленої підлоги.
  6. Лакування паркету.
Майстри у Львові замість лаку часто використовують якісні морилки. Це дозволяє зробити природній відтінок деревини темнішим. Кваліфікованим спеціалістам знайомі особливості натурального матеріалу, технологія укладки та специфіка роботи на професійному обладнанні. Тож вони виконають замовлення на совість з першого разу.

Ціни на паркетні роботи у Львові залежать від декількох факторів:

  • типу дощок;
  • площі підлоги;
  • стану деревини;
  • якості основи.

Якщо звертатися за цією послугою до перевіреної організації, то і без того доступні ціни на монтаж паркетної дошки у Львові або її реставрації будуть більш ніж виправданими.