Главная Підключення котлів

Підключення котлів

Підключення котлів у Львові

Якщо виникла необхідність у опалювальній техніці, вам буде корисна послуга встановлення котлів у Львові. Ми виконуємо монтаж техніки на твердому паливі.

Сьогодні існують різні типи котлів.

1. Традиційні котли
Принцип роботи нагадує те, що відбувається у звичайній печі. Паливо завантажують у топку та розпалюють вручну. Процес горіння завжди відбувається знизу вгору. Для такого обладнання частіше за все використовують дрова та вугілля. За тривалістю цикл роботи на одному завантаженні складає близько 3-8 годин для деревини. Не можна сказати, що це найдовший цикл, проте ціна такого обладнання низька. Якщо вартість важлива, підключення котла на дрова – вірне рішення.

2. Піролізні котли (газогенератори)
Особливістю таких агрегатів є більш довершений процес спалювання. Він базується на тому, що під час нагрівання через нестачу кисню з палива виділяються летючі горючі складові. Це піролізний газ. У звичайних котлах він виходить через трубу, а у піролізніх газогенераторах – згоряє. Через це котел не засмічується смолою. Система передбачає високу якість спалювання дров. Час роботи на одному завантаженні – від 12 до 16 годин.

3. Котли тривалого горіння
Особлива конструкція подібного агрегату призводить до того, що паливо спалюється поступово – горить лише нижній шар. Полум’я автоматично згасає, якщо припинити доступ кисню у топку. Це запобігає перегріванню обладнання, тож ремонт твердопаливних котлів такого типу буде потрібен нечасто. Тривалість горіння – від 18 годин до кількох діб.

4. Котли з автоматичним поданням палива
Таке обладнання дозволяє вирішити проблему, пов’язану з тривалістю горіння – паливо буде додаватися автоматично і не виникатимуть паузи в роботі. Через механічний спосіб подачі можуть використовуватися лише дрібні фракції твердого палива. Наприклад, вугілля або паливні гранули. Час роботи – від декількох діб до тижнів (залежить від розміру бункеру).

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Монтаж твердопаливних котлів: особливості

Важливо заздалегідь визначити місце встановлення опалювального агрегату. Зазвичай це топкова, але якщо вона зайнята іншим обладнанням, можна використати прибудову.

Котли малої потужності дозволяється встановлювати одразу на чорнову стяжку підлоги. Їх вага невелика, тож ніяких навантажень на основу не буде.

Для агрегатів із потужністю понад 50 кВт у місті Львів облаштовують бетонний фундамент. Це також стосується котлів тривалого горіння.

Обов’язковою є наявність у приміщенні витяжної вентиляції. Вона потрібна, аби у топкову потрапляло повітря, яке буде використано для горіння. Також це усуватиме продукти горіння.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.