Главная Плиточні роботи

Плиточні роботи

Послуги з плиточних робіт

Вважається, що укладка плитки – це досить трудомісткий процес, тому він не терпить поспіху. Правильно укладений кахель прослужить десятиліття, то ж від якості матеріалу залежить естетична краса та ризик появи дефектів у майбутньому. Облицювання проводять лише на вирівняних поверхнях, очищених від бруду та пилу.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Підготовчий етап

Очищення та вирівнювання поверхні – найважливіші етапи укладання плитки на підлогу чи стелю. Тому чим якісніше виконуються роботи, тим простіше надалі буде майстру. Вирівнювання основи під плитку дозволить позбутися кривини та великих відхилень, щоб кахель рівно укладався та міцно тримався.

Особливості підготовки:

1. Перед початком роботи з вирівнювання стіни на гладкій поверхні попередньо роблять насічки зубилом або перфоратором.
2. Якщо є виступи, їх необхідно видалити, перш ніж покласти плитку. Для стін з м’яких матеріалів (гіпсу чи з нанесеною штукатуркою) використовують зубило, перфоратор з насадкою «лопатка», молоток та шпатель. Для твердих поверхонь необхідна шліфувальна машинка.
3. Якщо наявні вм’ятини, їх закладають розчином або спеціальною сумішшю для вирівнювання, ціна на яку різниться від якості та бренду продукції.

Завершивши вирівнювання, підлогу та стіни ґрунтують. Якісний ґрунтувальний засіб зміцнює основу та забезпечує покращення зчеплення декору з поверхнею. Головне – правильно обирати ґрунтовку. Клейові суміші повинні відповідати типу поверхні (бетону, штукатурці, гіпсокартону та іншим). Для ванної кімнати рекомендується придбати вологостійкі матеріали.

Плиточні роботи у Львові майстри виконують комплексно. Тому спектр послуг дуже широкий. До комплексу можуть входити наступні дії:

• монтаж плитки різного типу (кахлю, керамограніту);
• різання кутів;
• пророблення отворів в плитці;
• установку фриза;
• різання плінтусів;
• облицювання окремих елементів.

Далі необхідно за допомогою рівня переконатися в перпендикулярності стін підлозі, стелі та одна одній.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.