Плиточні роботи

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Плиточні роботи

Послуги з плиточних робіт

Вважається, що укладка плитки – це досить трудомісткий процес, тому він не терпить поспіху. Правильно укладений кахель прослужить десятиліття, то ж від якості матеріалу залежить естетична краса та ризик появи дефектів у майбутньому. Облицювання проводять лише на вирівняних поверхнях, очищених від бруду та пилу.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Підготовчий етап

Очищення та вирівнювання поверхні – найважливіші етапи укладання плитки на підлогу чи стелю. Тому чим якісніше виконуються роботи, тим простіше надалі буде майстру. Вирівнювання основи під плитку дозволить позбутися кривини та великих відхилень, щоб кахель рівно укладався та міцно тримався.

Особливості підготовки:

1. Перед початком роботи з вирівнювання стіни на гладкій поверхні попередньо роблять насічки зубилом або перфоратором.
2. Якщо є виступи, їх необхідно видалити, перш ніж покласти плитку. Для стін з м’яких матеріалів (гіпсу чи з нанесеною штукатуркою) використовують зубило, перфоратор з насадкою «лопатка», молоток та шпатель. Для твердих поверхонь необхідна шліфувальна машинка.
3. Якщо наявні вм’ятини, їх закладають розчином або спеціальною сумішшю для вирівнювання, ціна на яку різниться від якості та бренду продукції.

Завершивши вирівнювання, підлогу та стіни ґрунтують. Якісний ґрунтувальний засіб зміцнює основу та забезпечує покращення зчеплення декору з поверхнею. Головне – правильно обирати ґрунтовку. Клейові суміші повинні відповідати типу поверхні (бетону, штукатурці, гіпсокартону та іншим). Для ванної кімнати рекомендується придбати вологостійкі матеріали.

Плиточні роботи у Львові майстри виконують комплексно. Тому спектр послуг дуже широкий. До комплексу можуть входити наступні дії:

• монтаж плитки різного типу (кахлю, керамограніту);
• різання кутів;
• пророблення отворів в плитці;
• установку фриза;
• різання плінтусів;
• облицювання окремих елементів.

Далі необхідно за допомогою рівня переконатися в перпендикулярності стін підлозі, стелі та одна одній.

Наші послуги

Укладання плитки

Основні плиточні роботи пов’язані саме з закріпленням кахлю, який необхідно заздалегідь (за 8-10 годин) замочити у воді. Це забезпечить видалення повітря з пор та поліпшить адгезію. Просушують декоративні плити протягом 30-60 годин, розклавши їх на підлозі.

Роботи з вертикальними та горизонтальними поверхнями відрізняються. Укладання на підлозі можливе одним з трьох варіантів:

  • «шов до шва»;
  • «у розбіг»;
  • по діагоналі.

В залежності від вибору способу та складності робіт варіюються й розцінки на послугу. Простіший метод – це укладання з відкритими швами. Він створює менше проблем та ризиків.

Технологія укладання плитки на підлогу передбачає початок робіт з центру приміщення. Процес включає наступні заходи:

  1. Викладання насухо ряду цілого кахлю з рівними проміжками.
  2. Перевірка рівня перших елементів (3-4 плитки).
  3. Обрізка плитки спеціальною пилкою для заповнення шматками місць понад стінами.

Перелічені дії входять до переліку послуг спеціалізованих фірм у Львові та мають фіксовані розцінки.

При декоруванні вертикальних поверхонь плиткою використовують більш тонкий шар клею, ніж при роботі з підлогою. Для перегородок з гіпсокартону чи ДСП використовують особливі клейові суміші, які після затвердіння не втрачають еластичності.

Завдяки тому, що у майстрів фіксовані розцінки на плиточні роботи, скласти кошторис можна вже по проведенні замірів площі.