Послуги архітекторів

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Архітектура

Архітектурні проекти для будинків та квартир

Якщо ви плануєте побудувати будинок за індивідуальним проектом, то вам будуть корисні послуги архітектора. Цей спеціаліст стане проміжною ланкою між замовником та будівельниками. Його досвід потрібен, якщо майбутня споруда має бути унікальною та зручною в експлуатації.

Чим допоможе архітектор?

Навіть маючи гроші, вільну ділянку та певні ідеї щодо будівництва, люди не завжди можуть критично оцінювати реальність втілення проекту в життя. Для початку важливо визначитися, яким ви уявляєте свій дім в деталях:

• розміри;
• інтер’єр;
• кількість кімнат та поверхів;
• обробка фасаду та ін.

Спеціаліст пояснить своє бачення організації простору та обґрунтує доцільність того чи іншого рішення. Спільними зусиллями ви знайдете найбільш оптимальний варіант для будинку або дачі.

Наша архітектурна компанія пропонує не тільки проектування нових будинків. Ви також можете замовити реконструкцію старої споруди.

Реконструкція будинків у місті Львів

Бажаєте змінити свій дім, розширити його або по-іншому зонувати? Професійні архітектори порадять, як краще це зробити. Звернутися до них варто, якщо ви успадкували будинок або придбали від інших господарів і прагнете облаштувати все по-своєму.
Площу будинку легко збільшити за рахунок прибудов, стару мансарду нескладно облаштувати на затишну спальню, а у підвалі можна організувати пральню. Послуги архітектора у Львові – це ваш шанс реалізувати найсміливішу ідею.

Перепланування квартири

Львів славиться старими багатоквартирними будинками з незвичним плануванням. Багато хто прагне оселитися саме в такому, але не завжди все ідеально: або розташування кімнат не влаштовує, або замало квадратних метрів.

Ми із задоволенням розробимо для вас проект, якщо ви хочете поєднати сусідні квартири з метою розширення житлової площі. Затісні проходи можна перетворити на зручні арки. Гарним рішенням буде встановлення сходів, якими легко потрапити на другий поверх.

Наші послуги

Як ми працюємо?

Для того, аби замовник та архітектор порозумілися, останній надаватиме візуалізацію – скетчі, ескізи, креслення. Архітектурний проект, що наша фірма пропонує клієнтам, складається з конструктивного розділу (конструктивні рішення, розрахунки) та робочого проекту (креслення, за якими працюють будівельники).

Всю роботу можна розподілити на декілька етапів:

  1. Прив’язка будинку до ділянки (розмітка, план земельних робіт, план приміщення).
  2. Загальні креслення (фасади, розрізи, перекриття, обробка).
  3. Вузли, типи стін, покриття та підлоги.
  4. Ведення оздоблювальних робіт.
  5. Заповнення віконних (вітражних) і дверних отворів.
  6. Конструктивні рішення підземної частини.
  7. Конструктивні рішення наземної частини.

Звичайно, враховуються всі індивідуальні особливості будинку, квартири чи іншого приміщення.

Ціна на архітектурні послуги

Вартість розробки проекту та його реалізації залежить від багатьох факторів – складності та масштабу замовлення, строків виконання, побажань замовника.

Ціна замовлення оговорюється окремо із кожним клієнтом. У процесі обговорення проектування або перепланування буде складений точний кошторис.

Чекаємо на ваші дзвінки та пропозиції. Реалізуймо унікальний проект разом!