Главная Архітектура

Послуги архітекторів

Архітектурні проекти для будинків та квартир

Якщо ви плануєте побудувати будинок за індивідуальним проектом, то вам будуть корисні послуги архітектора. Цей спеціаліст стане проміжною ланкою між замовником та будівельниками. Його досвід потрібен, якщо майбутня споруда має бути унікальною та зручною в експлуатації.

Чим допоможе архітектор?

Навіть маючи гроші, вільну ділянку та певні ідеї щодо будівництва, люди не завжди можуть критично оцінювати реальність втілення проекту в життя. Для початку важливо визначитися, яким ви уявляєте свій дім в деталях:

• розміри;
• інтер’єр;
• кількість кімнат та поверхів;
• обробка фасаду та ін.

Спеціаліст пояснить своє бачення організації простору та обґрунтує доцільність того чи іншого рішення. Спільними зусиллями ви знайдете найбільш оптимальний варіант для будинку або дачі.

Наша архітектурна компанія пропонує не тільки проектування нових будинків. Ви також можете замовити реконструкцію старої споруди.

Реконструкція будинків у місті Львів

Бажаєте змінити свій дім, розширити його або по-іншому зонувати? Професійні архітектори порадять, як краще це зробити. Звернутися до них варто, якщо ви успадкували будинок або придбали від інших господарів і прагнете облаштувати все по-своєму.
Площу будинку легко збільшити за рахунок прибудов, стару мансарду нескладно облаштувати на затишну спальню, а у підвалі можна організувати пральню. Послуги архітектора у Львові – це ваш шанс реалізувати найсміливішу ідею.

Перепланування квартири

Львів славиться старими багатоквартирними будинками з незвичним плануванням. Багато хто прагне оселитися саме в такому, але не завжди все ідеально: або розташування кімнат не влаштовує, або замало квадратних метрів.

Ми із задоволенням розробимо для вас проект, якщо ви хочете поєднати сусідні квартири з метою розширення житлової площі. Затісні проходи можна перетворити на зручні арки. Гарним рішенням буде встановлення сходів, якими легко потрапити на другий поверх.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.