Прибирання після ремонту

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Прибирання після ремонту

Прибирання після ремонту

До будівництва та ремонту необхідно підходити з розумом. На ці тривалі заходи витрачається додатковий час, гроші та чималі зусилля. Але не меншої уваги потребує й прибирання після ремонту. Адже тільки по закінченню цього завершального етапу оселя стає придатною для життя. Безсумнівно, наведення порядку у квартирі/будинку після ремонтних робіт треба довірити професіоналам. Кваліфіковані фірми мають все необхідне: якісні хімічні засоби, фахове обладнання та достатню робочу силу.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Комплекс робіт

Команди прибиральників у Львові надають комплексні послуги. Тож, зробивши замовлення в спеціалізованій клінінговій компанії, клієнт отримує якісне послідовне проведення наступних заходів:

1. Збір та вивезення габаритного будівельного сміття.
2. Сухе прибирання дрібного сміття.
3. Очищення від пилу з подальшим миттям підлоги, меблів, стін, стелі, дверей, радіаторів.
4. Очищення килимового покриття (якщо таке є в наявності).
5. Миття та полірування вікон, скляних чи дзеркальних поверхонь.
6. Глибока чистка та дезінфекція наявної сантехніки. Професійне післяремонтне прибирання на цьому етапі дозволить позбавитися навіть від застарілих чи тривалих плям на кахлі або кераміці.
7. Виведення з поверхонь залишків лакофарбових матеріалів, вапна, клею та застиглого цементу.

Робітники використовують спеціально призначені хімічні засоби та техніку, яка значно прискорює процес прибирання. Без усього цього самостійно впоратися з прибиранням важко. Наприклад, залишків клею, силікону чи інших матеріалів майже неможливо позбавитися вручну. До того ж після застосування низькоякісних (непрофесійних) хімічних засобів та використання підручних приладів істотно зростає ризик нанесення ушкоджень.

Професійне прибирання після ремонту або будівництва у Львові має багато переваг перед самостійною працею. Спеціалізований клінінг не забирає багато часу і не потребує додаткових витрат на придбання спеціальних інструментів для наведення порядку. Фахівці роблять свою справу швидко, якісно та в найбільш зручний для замовника час.

Наші послуги

Ціни на послуги варіюються в залежності від наступних чинників:

  • площі території;
  • обсягу робіт;
  • ступеню важкості процесів;
  • крайніх термінів, поставлених клієнтом.

Все обладнання, матеріали та речовини для миття входять у вартість комплексного прибирання. Довіртесь професіоналам та насолоджуйтесь чистою та яскравою оселею!