Главная Про нас

Про нас

Ремонтно-будівельна компанія FULLHOUSE

Ремонтно-будівельна компанія FULLHOUSE – ми надаємо повний цикл робіт, від реалізації плану будівництва до повної здачі об’єкту з потрібним інтер’єром. Ми маємо всі необхідні ресурси та великий доствід робіт з ремонтом квартир під ключ, та будівництвом різного плану котеджів. Звернувшись до нас можете бути впевнені в якості нашої роботи.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.