Главная Прокладання / ремонт електромереж

Прокладання / ремонт електромереж

Прокладання / ремонт електромереж (проводки)

Монтаж електропроводки – процес, що вимагає від виконавців наявності певних знань і досвіду. Самостійні спроби здійснити подібний комплекс робіт можуть бути ризикованими і завдати шкоди здоров’ю і життю людей. Проведення ремонтних електромонтажних робіт і розводка електрики по квартирі, що виконуються фахівцями нашої компанії – це гарантія безпеки і чітке дотримання термінів.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Що слід враховувати при прокладанні проводки?

Перш за все слід знати – процес виконання робіт по монтажу не залежить від того, де саме проводиться прокладання проводки. У квартирах, житлових будинках, в офісних приміщеннях, закладах громадського відвідування електрика повинна бути встановлена і підключена однаково грамотно і на професійному рівні, гарантуючи безпеку людей.

Замовляючи послугу прокладання проводки в житловому приміщенні, слід враховувати декілька важливих нюансів:

1. Заміна проводки виконується по всій площі приміщення, завдяки чому вдається уникнути зайвих з’єднань кабелів, їх загинів і зламів.

2. Не варто економити на матеріалах – кабелях, додаткових гофрах, трубках, вимикачах, розетках, склянках. Зовсім необов’язково купувати найдорожчі предмети. Віддайте перевагу виробам з середнього цінового сегмента.

3. За допомогою фахівців або скориставшись даними з інтернету (інструкціями) слід розрахувати загальну потужність, споживану усіма електроприладами, що використовуються у будинку. Так підібрати необхідні за якістю електроматеріали буде простіше.

4. Перш ніж приступити до виконання робіт, необхідно скласти детальний план, в якому зазначити, де буде розміщена кожна точка електрики – розетка, вимикач.

5. Розведення електрики по квартирі здійснюється від щитка і проводиться на рівні штукатурки. Виконати подібну роботу слід перш, ніж в приміщенні буде зроблений косметичний ремонт.

Використовуючи правильний підхід до проведення ремонтних робіт, пов’язаних із забезпеченням електропостачання квартири або приватного будинку, легко досягти відмінних результатів, пролонгованих у часі. Ми застосовуємо виключно сучасні, високоякісні матеріали, використовуємо новітні технології, здійснюємо ремонт і, при необхідності, заміну наявних мереж, розведення нової проводки в будинках, квартирах, нежитлових приміщеннях з гарантією.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.