Прокладання / ремонт електромереж

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Прокладання / ремонт електромереж

Прокладання / ремонт електромереж (проводки)

Монтаж електропроводки – процес, що вимагає від виконавців наявності певних знань і досвіду. Самостійні спроби здійснити подібний комплекс робіт можуть бути ризикованими і завдати шкоди здоров’ю і життю людей. Проведення ремонтних електромонтажних робіт і розводка електрики по квартирі, що виконуються фахівцями нашої компанії – це гарантія безпеки і чітке дотримання термінів.

Ціни на ремонтні роботи

Найменування робітОдиниця виміруЦіна за од.,грн
Електромонтажні роботи
1Ввід силового кабеляод.950
2Розведення мережі 220 Vт.120
3Розведення слабострумної мережіт.190
4Монтаж світильниківод.від 120
5Монтаж розеток та вимикачівод.35
6Монтаж щиткаод.від 250
7Монтаж і підключення лічильникаод.120
8Монтаж автоматівод.від 500
9Монтаж пластикового коробам.пог.30
10Влаштування електричних штрабм.пог.35
11Монтаж електричної теплої підлогим2150

Що слід враховувати при прокладанні проводки?

Перш за все слід знати – процес виконання робіт по монтажу не залежить від того, де саме проводиться прокладання проводки. У квартирах, житлових будинках, в офісних приміщеннях, закладах громадського відвідування електрика повинна бути встановлена і підключена однаково грамотно і на професійному рівні, гарантуючи безпеку людей.

Замовляючи послугу прокладання проводки в житловому приміщенні, слід враховувати декілька важливих нюансів:

1. Заміна проводки виконується по всій площі приміщення, завдяки чому вдається уникнути зайвих з’єднань кабелів, їх загинів і зламів.

2. Не варто економити на матеріалах – кабелях, додаткових гофрах, трубках, вимикачах, розетках, склянках. Зовсім необов’язково купувати найдорожчі предмети. Віддайте перевагу виробам з середнього цінового сегмента.

3. За допомогою фахівців або скориставшись даними з інтернету (інструкціями) слід розрахувати загальну потужність, споживану усіма електроприладами, що використовуються у будинку. Так підібрати необхідні за якістю електроматеріали буде простіше.

4. Перш ніж приступити до виконання робіт, необхідно скласти детальний план, в якому зазначити, де буде розміщена кожна точка електрики – розетка, вимикач.

5. Розведення електрики по квартирі здійснюється від щитка і проводиться на рівні штукатурки. Виконати подібну роботу слід перш, ніж в приміщенні буде зроблений косметичний ремонт.

Використовуючи правильний підхід до проведення ремонтних робіт, пов’язаних із забезпеченням електропостачання квартири або приватного будинку, легко досягти відмінних результатів, пролонгованих у часі. Ми застосовуємо виключно сучасні, високоякісні матеріали, використовуємо новітні технології, здійснюємо ремонт і, при необхідності, заміну наявних мереж, розведення нової проводки в будинках, квартирах, нежитлових приміщеннях з гарантією.

Наші послуги

Якою може бути проводка в житловому будинку або квартирі?

Сьогодні способів для прокладки електропроводки багато. І хоча багато власників житла воліють використовувати метод укладання прихованої проводки, популярність отримала також і нестандартна, але цікава ідея прокладання кабелів у видимій зоні. Такий спосіб вибирають власники приміщень, оформлених в сучасному стилі – лофт, хай-тек, яким сплетення проводів надає ще більше стилю.

Розводка електропроводки в приватному будинку також може бути здійснена у відкритому вигляді. Іноді такий варіант монтажу кабелів продиктований не модою і стилістикою приміщення, а вимогами безпеки. У дерев’яних будинках прихована проводка може стати причиною загоряння.

Скільки коштує прокласти або відремонтувати проводку дізнайтеся в нашому прайс-листі або зв’язавшись з менеджером компанії. Ціна різних робіт може варіюватися.