Прокладання / ремонт електромереж

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Прокладання / ремонт електромереж

Прокладання / ремонт електромереж (проводки)

Монтаж електропроводки – процес, що вимагає від виконавців наявності певних знань і досвіду. Самостійні спроби здійснити подібний комплекс робіт можуть бути ризикованими і завдати шкоди здоров’ю і життю людей. Проведення ремонтних електромонтажних робіт і розводка електрики по квартирі, що виконуються фахівцями нашої компанії – це гарантія безпеки і чітке дотримання термінів.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Що слід враховувати при прокладанні проводки?

Перш за все слід знати – процес виконання робіт по монтажу не залежить від того, де саме проводиться прокладання проводки. У квартирах, житлових будинках, в офісних приміщеннях, закладах громадського відвідування електрика повинна бути встановлена і підключена однаково грамотно і на професійному рівні, гарантуючи безпеку людей.

Замовляючи послугу прокладання проводки в житловому приміщенні, слід враховувати декілька важливих нюансів:

1. Заміна проводки виконується по всій площі приміщення, завдяки чому вдається уникнути зайвих з’єднань кабелів, їх загинів і зламів.

2. Не варто економити на матеріалах – кабелях, додаткових гофрах, трубках, вимикачах, розетках, склянках. Зовсім необов’язково купувати найдорожчі предмети. Віддайте перевагу виробам з середнього цінового сегмента.

3. За допомогою фахівців або скориставшись даними з інтернету (інструкціями) слід розрахувати загальну потужність, споживану усіма електроприладами, що використовуються у будинку. Так підібрати необхідні за якістю електроматеріали буде простіше.

4. Перш ніж приступити до виконання робіт, необхідно скласти детальний план, в якому зазначити, де буде розміщена кожна точка електрики – розетка, вимикач.

5. Розведення електрики по квартирі здійснюється від щитка і проводиться на рівні штукатурки. Виконати подібну роботу слід перш, ніж в приміщенні буде зроблений косметичний ремонт.

Використовуючи правильний підхід до проведення ремонтних робіт, пов’язаних із забезпеченням електропостачання квартири або приватного будинку, легко досягти відмінних результатів, пролонгованих у часі. Ми застосовуємо виключно сучасні, високоякісні матеріали, використовуємо новітні технології, здійснюємо ремонт і, при необхідності, заміну наявних мереж, розведення нової проводки в будинках, квартирах, нежитлових приміщеннях з гарантією.

Наші послуги

Якою може бути проводка в житловому будинку або квартирі?

Сьогодні способів для прокладки електропроводки багато. І хоча багато власників житла воліють використовувати метод укладання прихованої проводки, популярність отримала також і нестандартна, але цікава ідея прокладання кабелів у видимій зоні. Такий спосіб вибирають власники приміщень, оформлених в сучасному стилі – лофт, хай-тек, яким сплетення проводів надає ще більше стилю.

Розводка електропроводки в приватному будинку також може бути здійснена у відкритому вигляді. Іноді такий варіант монтажу кабелів продиктований не модою і стилістикою приміщення, а вимогами безпеки. У дерев’яних будинках прихована проводка може стати причиною загоряння.

Скільки коштує прокласти або відремонтувати проводку дізнайтеся в нашому прайс-листі або зв’язавшись з менеджером компанії. Ціна різних робіт може варіюватися.