Ремонт будинків / котеджів

Розрахувати вартість

Безкоштовний виїзд майстра та складання кошторису!

Ремонт будинків під ключ

Мрії про володіння власним будинком або заміським котеджем відвідували, мабуть, кожного міського жителя. Чисте кришталево-прозоре повітря, власний простір, в якому немає місця сусідським голосам за стіною, гуркоту музики посеред ночі – це лише деякі з величезної кількості переваг. Але ставши володарем нового помешкання або вирішивши змінити вже наявне житло, кожна людина стикається з цілою низкою проблем, які несе в собі ремонт будинку.

Ремонтні роботи проводяться не тільки в нових оселях «від забудовника». Реконструкції потребує і вторинне житло, і приміщення, що страждають від впливу часу. Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці і виконаємо повний комплекс робіт у приватному будинку або котеджі, який докорінно змінить ваше ставлення до ремонту.

Облаштування комфортного життя у міському або заміському будинку вимагаєобов’язкової участі професіоналів, адже капітальний ремонт – це проведення значного обсягу робіт.

Розрахувати вартість ремонту

1 2 3

Що потрібно відремонтувати?

Виберіть необхідне приміщення та вкажіть метраж від підлоги

НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Який вам потрібен ремонт?

Виберіть вид необхідного вам ремонту:

НАЗАД
НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Вартість ремонту: від 12 грн./м2

Дізнайтеся точну вартість:

Залиште свої контакти, та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

НАЗАД

Ми здійснюємо ремонт будинків і котеджів у Львові, що містить:

• проектування дизайну;
• всі види оздоблювальних робіт;
• вибір, придбання і доставку будматеріалів;
• доставку меблів, техніки.

Львів – сучасне місто з шанованою історією і неймовірною за красою архітектурою. Облаштувати власне житло в дусі старовинного Львова або залучитипри розробці проекту сучасні дизайнерські ідеї – вибір за замовником. Майстри компанії здійснюють ремонтистарих будинків, капітальний ремонт будівель, що потребують реконструкції, створення інтер’єру в нових котеджах. Ви можете скористатися готовими дизайн-проектами або розробити власний макет майбутнього інтер’єру разом з професійними дизайнерами і архітекторами

Сучасний ремонт будинку або котеджу може бути виконаний у будь-якому стилі – від класики або розкішного бароко до модерну або трендовоголофту. Кожне з рішень вимагає уважного підходу до вибору будматеріалів і техніки. Наші співробітники надають послуги:

• демонтажу перегородок, перекриття, прорізів;
• укладання систем «тепла підлога», підлогових покриттів;
• облицювання плиткою стін, підлоги;
• підключення електрики, сантехніки;
• монтажу систем кондиціонування;
• наклеювання шпалер;
• штукатурки стін;
• столярних робіт;
• вивезення будівельного сміття;
• генерального прибирання по завершенню робіт.

Комплексний підхід до вирішення ремонтних питань призводить до ефективного результату. В будинках і котеджах панує затишна атмосфера, а кожен елемент дизайну поєднується з іншими, створюючи цілісний і гармонійний інтер’єр.

Якість і краса з усіх боків

Внутрішнє оздоблення та перепланування житлових приміщень – відмінний хід для оновлення оселі. Але зазвичай будинки вимагають і зовнішнього ремонту. Ми якісно виконаємо комплекс фасадних робіт і надамо супутні послуги, встановимо вуличне освітлення, придбаємо і підвеземо необхідні будівельні матеріали. Замовляючи виконання всіх необхідних робіт у одного виконавця, ви істотно скорочуєте витрати і отримуєте максимально гармонійний і збалансований результат.

Деякі наші роботи

Наші послуги

Ремонт – не завжди дорого

Ціни на ремонт будинків і котеджів у нашій компанії приємно здивують. Ми допоможемо замовникам підібрати оптимальне поєднання ціна – якість при виборі будматеріалів, меблів, техніки. Співробітники компанії мають величезний досвід проведення ремонтних робіт в будинках, готові до вирішення складних і нестандартних завдань і реалізації найвибагливіших дизайнерських ідей.

Ціна на ремонт котеджів у Львові може варіюватися в досить великих межах і залежить від декількох факторів:

  • виду і обсягу проведених робіт;
  • площі будови;
  • кількості послуг, що надаються;
  • терміну виконання замовлення.

Ознайомитися з прайсом на послуги легко на сайті або зв’язавшись з менеджером компанії.

Одна з важливих особливостей співпраці з нами –кропітка робота персонального менеджера з кожним замовником. Індивідуальний підхід забезпечує суворий контроль за виконаннямусіх етапів ремонту, здійснювати своєчасну закупівлю витратних матеріалів, підтримувати постійний зв’язок між майстрами і клієнтом. У будь-який момент замовник може відвідати об’єкт і самостійно ознайомитися з поточним станом справ на ньому.

Ми перетворюємо старі будинки на сучасне комфортабельне житло, в якому завжди тепло і затишно.