Ремонт будинків / котеджів

Розрахувати вартість
Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи

Безкоштовний виїзд майстра та складання кошторису!

Ремонт будинків під ключ

Мрії про володіння власним будинком або заміським котеджем відвідували, мабуть, кожного міського жителя. Чисте кришталево-прозоре повітря, власний простір, в якому немає місця сусідським голосам за стіною, гуркоту музики посеред ночі – це лише деякі з величезної кількості переваг. Але ставши володарем нового помешкання або вирішивши змінити вже наявне житло, кожна людина стикається з цілою низкою проблем, які несе в собі ремонт будинку.

Ремонтні роботи проводяться не тільки в нових оселях «від забудовника». Реконструкції потребує і вторинне житло, і приміщення, що страждають від впливу часу. Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці і виконаємо повний комплекс робіт у приватному будинку або котеджі, який докорінно змінить ваше ставлення до ремонту.

Облаштування комфортного життя у міському або заміському будинку вимагаєобов’язкової участі професіоналів, адже капітальний ремонт – це проведення значного обсягу робіт.

Розрахувати вартість ремонту

1 2 3

Що потрібно відремонтувати?

Виберіть необхідне приміщення та вкажіть метраж від підлоги

НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Який вам потрібен ремонт?

Виберіть вид необхідного вам ремонту:

НАЗАД
НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Вартість ремонту: від 12 грн./м2

Дізнайтеся точну вартість:

Залиште свої контакти, та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

НАЗАД

Ми здійснюємо ремонт будинків і котеджів у Львові, що містить:

• проектування дизайну;
• всі види оздоблювальних робіт;
• вибір, придбання і доставку будматеріалів;
• доставку меблів, техніки.

Львів – сучасне місто з шанованою історією і неймовірною за красою архітектурою. Облаштувати власне житло в дусі старовинного Львова або залучитипри розробці проекту сучасні дизайнерські ідеї – вибір за замовником. Майстри компанії здійснюють ремонтистарих будинків, капітальний ремонт будівель, що потребують реконструкції, створення інтер’єру в нових котеджах. Ви можете скористатися готовими дизайн-проектами або розробити власний макет майбутнього інтер’єру разом з професійними дизайнерами і архітекторами

Сучасний ремонт будинку або котеджу може бути виконаний у будь-якому стилі – від класики або розкішного бароко до модерну або трендовоголофту. Кожне з рішень вимагає уважного підходу до вибору будматеріалів і техніки. Наші співробітники надають послуги:

• демонтажу перегородок, перекриття, прорізів;
• укладання систем «тепла підлога», підлогових покриттів;
• облицювання плиткою стін, підлоги;
• підключення електрики, сантехніки;
• монтажу систем кондиціонування;
• наклеювання шпалер;
• штукатурки стін;
• столярних робіт;
• вивезення будівельного сміття;
• генерального прибирання по завершенню робіт.

Комплексний підхід до вирішення ремонтних питань призводить до ефективного результату. В будинках і котеджах панує затишна атмосфера, а кожен елемент дизайну поєднується з іншими, створюючи цілісний і гармонійний інтер’єр.

Якість і краса з усіх боків

Внутрішнє оздоблення та перепланування житлових приміщень – відмінний хід для оновлення оселі. Але зазвичай будинки вимагають і зовнішнього ремонту. Ми якісно виконаємо комплекс фасадних робіт і надамо супутні послуги, встановимо вуличне освітлення, придбаємо і підвеземо необхідні будівельні матеріали. Замовляючи виконання всіх необхідних робіт у одного виконавця, ви істотно скорочуєте витрати і отримуєте максимально гармонійний і збалансований результат.

Деякі наші роботи

Наші послуги

Ремонт – не завжди дорого

Ціни на ремонт будинків і котеджів у нашій компанії приємно здивують. Ми допоможемо замовникам підібрати оптимальне поєднання ціна – якість при виборі будматеріалів, меблів, техніки. Співробітники компанії мають величезний досвід проведення ремонтних робіт в будинках, готові до вирішення складних і нестандартних завдань і реалізації найвибагливіших дизайнерських ідей.

Ціна на ремонт котеджів у Львові може варіюватися в досить великих межах і залежить від декількох факторів:

  • виду і обсягу проведених робіт;
  • площі будови;
  • кількості послуг, що надаються;
  • терміну виконання замовлення.

Ознайомитися з прайсом на послуги легко на сайті або зв’язавшись з менеджером компанії.

Одна з важливих особливостей співпраці з нами –кропітка робота персонального менеджера з кожним замовником. Індивідуальний підхід забезпечує суворий контроль за виконаннямусіх етапів ремонту, здійснювати своєчасну закупівлю витратних матеріалів, підтримувати постійний зв’язок між майстрами і клієнтом. У будь-який момент замовник може відвідати об’єкт і самостійно ознайомитися з поточним станом справ на ньому.

Ми перетворюємо старі будинки на сучасне комфортабельне житло, в якому завжди тепло і затишно.