Ремонт будинків / котеджів

Розрахувати вартість
Виїзд замірника в день звернення!
Прозора система закупівлі матеріалів
Більше 200 виконаних ремонтів
Гарантія на роботи 3 роки

Ремонт будинків під ключ

Мрії про володіння власним будинком або заміським котеджем відвідували, мабуть, кожного міського жителя. Чисте кришталево-прозоре повітря, власний простір, в якому немає місця сусідським голосам за стіною, гуркоту музики посеред ночі – це лише деякі з величезної кількості переваг. Але ставши володарем нового помешкання або вирішивши змінити вже наявне житло, кожна людина стикається з цілою низкою проблем, які несе в собі ремонт будинку.

Ремонтні роботи проводяться не тільки в нових оселях «від забудовника». Реконструкції потребує і вторинне житло, і приміщення, що страждають від впливу часу. Ми пропонуємо вам вигідні умови співпраці і виконаємо повний комплекс робіт у приватному будинку або котеджі, який докорінно змінить ваше ставлення до ремонту.

Облаштування комфортного життя у міському або заміському будинку вимагаєобов’язкової участі професіоналів, адже капітальний ремонт – це проведення значного обсягу робіт.

Реалізовані ремонти

45 м.кв. ЖК Авалон на Чорновола

Детальніше

73 м.кв. ЖК Америка

Детальніше

78 м.кв. Вул. Перфецького

Детальніше

57 м.кв. ЖК Обрій на Малоголоскіаській

Детальніше

Розрахувати вартість ремонту

Що потрібно відремонтувати?

Виберіть необхідне приміщення та вкажіть метраж від підлоги

Площа Кв.м

НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Який вам потрібен ремонт?

Виберіть вид необхідного вам ремонту:

НАЗАД
НАСТУПНИЙ КРОК
1 2 3

Вартість ремонту: від 12 грн./м2

Дізнайтеся точну вартість:

Залиште свої контакти, та ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

НАЗАД
1 2 3

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.