Главная О нас

О нас

Ремонтно-строительная компания FULLHOUSE

Ремонтно-строительная компания FULLHOUSE — мы предоставляем полный цикл работ, от реализации плана строительства до полной сдачи объекта с нужным интерьером. Мы имеем все необходимые ресурсы и большой опыт работи с ремонтом квартир под ключ, и строительством разного плана коттеджей. Обратившись к нам можете быть уверены в качестве нашей работы.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.