Главная Штукатурні роботи

Штукатурні роботи

Якісні штукатурні роботи у Львові

Одним з найважливіших етапів ремонту є штукатурні роботи. Вони необхідні не лише для того, аби надати приміщенню естетичного вигляду. Штукатурення дозволяє утеплити будинок і створити у ньому максимально комфортні умови для проживання. Також завдяки штукатурці досягають рівної поверхні, тому зверху можна клеїти шпалери, класти плитку або наносити фарбу.

Де потрібна обробка штукатуркою?

У місті Львів багато гарних старих житлових будинків. Для підтримання їх у пристойному вигляді проводять штукатурення. Безпосередньо перед нанесенням фасадної штукатурки треба усунути всі щілини та залишки старої побілки, відчистити стіни від бруду.

Послуги штукатура будуть потрібні, якщо роботи проводяться взимку – дуже важливо, аби вологість стіна була правильною. Інакше доведеться додавати у розчин спеціальні хімічні домішки.

Також часом виникає необхідність у внутрішніх роботах – обробці стін, стелі та укосів. Штукатурення виконують, використовуючи вапняний та вапняно-гіпсовий розчини. Перший призначений для обробки бетонних та цементних стін, а другий – для дерев’яних та гіпсових.

Обробка стелі у такий спосіб – вдале рішення, оскільки достатньо тонкого шару і вдається зберегти висоту приміщення.

Одним з різновидів штукатурки є наливна підлога. Це безшовне полімерне покриття, яке зазвичай має попит при оформленні офісних, промислових та житлових приміщень.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Різновиди штукатурних робіт

Загалом виділяють два різновиди штукатурки – суху та мокру. Суха використовується для облицювання за допомогою гіпсокартону. Таким чином виконують обробку стін, стелі, міжкімнатних перегородок. Тобто, цей метод підходить для внутрішніх робіт.

Серед переваг такої штукатурки:

• висока швидкість проведення необхідних робіт (майже у 3 рази);
• мінімальне використання розчинів;
• швидке затвердіння та висихання поверхні після нанесення;
• висока якість обробки;
• нескладне закладення швів.

Мокра штукатурка передбачає нанесення вологого розчину на поверхню для обробки фасадів. Інколи її використовують і для внутрішньої обробки.
Матеріал вкладають у декілька шарів:

1) «накривка» – підготовчий шар, від якого залежить міцність усієї штукатурки;
2) «ґрунтовка» – основний, найбільш об’ємний шар;
3) «фінішна накривка» – потрібна для кінцевого вирівнювання;
4) «повторна накривка» – завдяки їй досягають ідеальної рівності поверхні.

Ціни на штукатурку мокрого типу різні і залежать від її різновиду. Вона буває звичайною, декоративною та спеціальною. Звичайний тип розділяють на три категорії: просту, покращену та високоякісну. Проста штукатурка застосовується для обробки фасадів та поверхонь у виробничих та підвальних приміщеннях. Покращена та високоякісна призначена для квартири і різних житлових споруд.

Декоративну штукатурку раніше використовували суто для зовнішньої обробки, проте сьогодні її застосовують і для внутрішніх робіт. Вона буває:

• кольоровою – дозволяє втілити різні дизайнерські задуми;
• кам’яною – імітує каміння, є фінішною обробкою;
• фактурною – імітує негладкі поверхні;
• сграффіто – призначена для створення рельєфних картин.

Штукатурні роботи у Львові з використанням спеціальної штукатурки необхідні для посилення характеристик будівлі та захисту від впливу зовнішньої середи. Такий матеріал має корисні властивості, тож можна розраховувати на водонепроникність, теплоізоляцію, звукопоглинання, кислотостійкість.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.