Водяна тепла підлога

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Водяна тепла підлога

Послуга встановлення водяної теплої підлоги

В осінній та зимовий періоди вдома може бути прохолодно, тому актуальною є установка додаткового джерела тепла. Більшість обирає теплу водяну підлогу, яка поступово витісняє традиційні обігрівачі.

Принцип дії

Така підлога є самостійною системою опалення приміщень. Являє собою мережу вмонтованих трубопроводів, що наповнені гарячою водою та знаходяться між основою і покриттям підлоги.
Полімерними трубами циркулює тепла рідина, що подається з системи центрального опалення або газового котла. Від нагрітої поверхні підлоги повітря теж прогрівається та підіймається вгору, тому у кімнаті встановлюється оптимальна температура.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Водяна тепла підлога: особливості

Інші опалювальні системи поступаються водяній підлозі низкою характеристик.

1. Економічність
Зниження енергоспоживання досягає 20-30% у житлових будинках. Цей відсоток буває і більшим, якщо мова йде про великі приміщення з високими стелями, оскільки повітря прогрівається навіть на 2-2,5 м від рівня підлоги.

2. Комфорт
Водяний підігрів підлоги створює сприятливі для здоров’я температурні умови – приблизно +22°C на рівні ніг та +18°C на рівні голови. За таких умов можна ходити вдома навіть босоніж. Водяний підігрів підлоги за потреби вмикають цілий рік.

3. Безпечність
Нагрівальні елементи приховані – така технологія виключає можливість отримання опіку чи інших травм від контакту з носієм тепла.

4. Естетичність інтер’єру
Оскільки видимі елементи системи опалювання відсутні, ніщо не псуватиме дизайну приміщення. Завдяки цьому ви зможете втілити в життя будь-яку ідею, розробляючи інтер’єр.

5. Ціна
Вартість такої підлоги сьогодні доступна кожному. Ціни досить демократичні, тому є сенс розглядати такий варіант опалення.

Серед недоліків – вірогідність протікання трубопроводу. Але усунути проблему швидко і з мінімальними втратами можна, якщо одразу викликати майстра. Йому доведеться зняти покриття та знайти пошкоджену трубу.

Наші послуги

Види монтажу

Монтаж водяної теплої підлоги у Львові – справа, яка потребує майстерності та концентрації. Тому її виконання важливо доручити професіоналам.

Існують три системи для монтажу:

  • бетонна;
  • полістирольна;
  • дерев’яна.

Найрозповсюдженіший варіант – бетонна система. Вона передбачає використання цементно-піщаної стяжки в якості основи. Далі на бетонну поверхню наносять шари гідроізоляції та теплоізоляції, після чого вкладають та закріплюють труби. Якщо роботи ведуться у великих приміщеннях, укладка вимагатиме використання армованої сітки.В якості фінішного шару можна використати керамічну плитку, декоративне каміння чи ламінований паркет.

Більш простою для монтування є конструкція з теплоізоляційними полістирольними плитами. Сама форма пресування має виїмки для труб. З боків плити мають замки, завдяки яким поєднуються у єдиний щит.

Дерев’яна система передбачає використання плит з деревини, фанери та МДФ. Після укладання труб закріплюють гіпсоволокнисті плити в якості терморозподільного шару.

На що завважити, виконуючи розрахунок водяного підігріву підлоги?

Обов’язково треба звернути увагу на:

  • загальну довжину труб;
  • теплові втрати;
  • тип покриття підлоги (оптимальним рішення є кахель та керамограніт);
  • клімат місцевості (враховують найнижчу температуру в зимовий період).

Важливо визначитися із типом укладки труб. У місті Львів зазвичай обирають «змійку» або «равлик».

Тип «змійка» радять використовувати для невеликих житлових приміщень, де спостерігаються низькі теплові втрати. Труба розташовується у вигляді синусоїди впродовж стіни.

Тип «равлик» дозволяє чергувати холодні та гарячі труби, через що поверхня прогрівається рівномірно.

Аби зробити правильний вибір, пропонуємо звернутися до наших професіоналів!