Главная Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога

Послуга встановлення водяної теплої підлоги

В осінній та зимовий періоди вдома може бути прохолодно, тому актуальною є установка додаткового джерела тепла. Більшість обирає теплу водяну підлогу, яка поступово витісняє традиційні обігрівачі.

Принцип дії

Така підлога є самостійною системою опалення приміщень. Являє собою мережу вмонтованих трубопроводів, що наповнені гарячою водою та знаходяться між основою і покриттям підлоги.
Полімерними трубами циркулює тепла рідина, що подається з системи центрального опалення або газового котла. Від нагрітої поверхні підлоги повітря теж прогрівається та підіймається вгору, тому у кімнаті встановлюється оптимальна температура.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Водяна тепла підлога: особливості

Інші опалювальні системи поступаються водяній підлозі низкою характеристик.

1. Економічність
Зниження енергоспоживання досягає 20-30% у житлових будинках. Цей відсоток буває і більшим, якщо мова йде про великі приміщення з високими стелями, оскільки повітря прогрівається навіть на 2-2,5 м від рівня підлоги.

2. Комфорт
Водяний підігрів підлоги створює сприятливі для здоров’я температурні умови – приблизно +22°C на рівні ніг та +18°C на рівні голови. За таких умов можна ходити вдома навіть босоніж. Водяний підігрів підлоги за потреби вмикають цілий рік.

3. Безпечність
Нагрівальні елементи приховані – така технологія виключає можливість отримання опіку чи інших травм від контакту з носієм тепла.

4. Естетичність інтер’єру
Оскільки видимі елементи системи опалювання відсутні, ніщо не псуватиме дизайну приміщення. Завдяки цьому ви зможете втілити в життя будь-яку ідею, розробляючи інтер’єр.

5. Ціна
Вартість такої підлоги сьогодні доступна кожному. Ціни досить демократичні, тому є сенс розглядати такий варіант опалення.

Серед недоліків – вірогідність протікання трубопроводу. Але усунути проблему швидко і з мінімальними втратами можна, якщо одразу викликати майстра. Йому доведеться зняти покриття та знайти пошкоджену трубу.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.