Встановлення унітаза

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Встановлення унітазу / каналізації

Послуга встановлення унітаза

Приступаючи до ремонту квартири, будинку або в’їжджаючи в нове житло «від будівельників» власник насамперед замислюється про те, як облаштувати приміщення з найвищим комфортом для всіх мешканців. Установка унітаза – один з першочергових моментів, що вимагає швидкої та якісної реалізації.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Встановлення унітаза

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій з поясненнями, як встановити унітаз своїми руками або полагодити бачок. Але без достатнього досвіду проведення сантехнічних робіт та відповідного інструментарію впоратися з цим завданням досить складно. Скористайтеся послугами професійного майстра – так ви уникнете втрат часу, сил та коштів. Адже гарантій, що сантехніка буде встановлена ​​правильно при самостійному вирішенні проблеми, немає жодних!

Встановлення унітазу в деяких випадках вимагає виконання ряду додаткових робіт. Якщо в приміщенні вже є сантехніка – стара, що зжила себе, вимагає заміни або ремонту, майстер повинен зробити її демонтаж і на підготовлене місце встановити новий аксесуар. Заміна може бути виконана також у разі, якщо замовник бажає придбати вдосконалену, нову модель замість старої.

Наші послуги

Послуги сантехніка у Львові

Ми проконсультуємо з питань підбору оптимального варіанту, допоможемо встановити сантехніку, а, при необхідності, виконаємо ремонт унітазів, зливних бачків, заміну шлангів, гофр.

Співробітники компанії володіють усім необхідним для проведення ремонтних і монтажних робіт досвідом і інструментарієм. Ми використовуємо тільки професійне, висококласне обладнання та аксесуари, виконуємо всі види сантехнічних робіт у місті Львів, у тому числі:

  • демонтаж сантехніки і підготовчі роботи для установки нової;
  • монтаж унітазів різної модифікації на будь-який вид поверхні;
  • підключення сантехніки до системи каналізації та водопостачання;
  • перевірку справності всієї сантехніки, встановленої в житлі.

Яка ціна сантехнічних робіт? Ми не завищуємо розцінки в прайсі і намагаємося мінімізувати витрати замовників, здійснюючи допомогу в придбанні якісної продукції за меншою ціною, а також надаючи сантехнічні послуги за вартістю, доступною кожному.