Главная Встановлення унітазу / каналізації

Встановлення унітаза

Послуга встановлення унітаза

Приступаючи до ремонту квартири, будинку або в’їжджаючи в нове житло «від будівельників» власник насамперед замислюється про те, як облаштувати приміщення з найвищим комфортом для всіх мешканців. Установка унітаза – один з першочергових моментів, що вимагає швидкої та якісної реалізації.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Встановлення унітаза

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій з поясненнями, як встановити унітаз своїми руками або полагодити бачок. Але без достатнього досвіду проведення сантехнічних робіт та відповідного інструментарію впоратися з цим завданням досить складно. Скористайтеся послугами професійного майстра – так ви уникнете втрат часу, сил та коштів. Адже гарантій, що сантехніка буде встановлена ​​правильно при самостійному вирішенні проблеми, немає жодних!

Встановлення унітазу в деяких випадках вимагає виконання ряду додаткових робіт. Якщо в приміщенні вже є сантехніка – стара, що зжила себе, вимагає заміни або ремонту, майстер повинен зробити її демонтаж і на підготовлене місце встановити новий аксесуар. Заміна може бути виконана також у разі, якщо замовник бажає придбати вдосконалену, нову модель замість старої.

Наші послуги

Професіоналізм та досвід у всьому
У своїй роботі ми використовуємо виключно високоякісні будматеріали та техніку, що відповідає сучасним вимогам. Ми знайдемо найвигідніші пропозиції на будівельному ринку та допоможемо вам мінімізувати витрати на ремонт. Співробітники компанії мають сучасний інструмент та обладнання, реалізують ремонтні роботи у Львові та дизайнерські завдання будь-якого рівня складності, сприяють пошуку ідеального інтер’єрного рішення.

При необхідності проведення перепланування приміщення ми погодимо та узаконимо втручання у відповідних інстанціях, отримаємо всі необхідні документи та дозволи.

Кожен проект займається персональним менеджером, який підтримує зв’язок з робітниками та замовником. Будь-якої миті ви можете самостійно перевірити хід ремонтних робіт.