Встановлення унітаза

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Встановлення унітазу / каналізації

Послуга встановлення унітаза

Приступаючи до ремонту квартири, будинку або в’їжджаючи в нове житло «від будівельників» власник насамперед замислюється про те, як облаштувати приміщення з найвищим комфортом для всіх мешканців. Установка унітаза – один з першочергових моментів, що вимагає швидкої та якісної реалізації.

Ціни на ремонтні роботи

Найменування робітОдиниця виміруЦіна за од.,грн
Сантехнічні роботи
1Влаштування сантехнічних штрабм.пог.100
2Розведення сантехнічної мережі (вода, каналізація)т.580
3Влаштування водяної теплої підлогим2150
4Монтаж котлаод.1200
5Монтаж та підключення радіаторів опаленнят.500

Встановлення унітаза

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій з поясненнями, як встановити унітаз своїми руками або полагодити бачок. Але без достатнього досвіду проведення сантехнічних робіт та відповідного інструментарію впоратися з цим завданням досить складно. Скористайтеся послугами професійного майстра – так ви уникнете втрат часу, сил та коштів. Адже гарантій, що сантехніка буде встановлена ​​правильно при самостійному вирішенні проблеми, немає жодних!

Встановлення унітазу в деяких випадках вимагає виконання ряду додаткових робіт. Якщо в приміщенні вже є сантехніка – стара, що зжила себе, вимагає заміни або ремонту, майстер повинен зробити її демонтаж і на підготовлене місце встановити новий аксесуар. Заміна може бути виконана також у разі, якщо замовник бажає придбати вдосконалену, нову модель замість старої.

Наші послуги

Послуги сантехніка у Львові

Ми проконсультуємо з питань підбору оптимального варіанту, допоможемо встановити сантехніку, а, при необхідності, виконаємо ремонт унітазів, зливних бачків, заміну шлангів, гофр.

Співробітники компанії володіють усім необхідним для проведення ремонтних і монтажних робіт досвідом і інструментарієм. Ми використовуємо тільки професійне, висококласне обладнання та аксесуари, виконуємо всі види сантехнічних робіт у місті Львів, у тому числі:

  • демонтаж сантехніки і підготовчі роботи для установки нової;
  • монтаж унітазів різної модифікації на будь-який вид поверхні;
  • підключення сантехніки до системи каналізації та водопостачання;
  • перевірку справності всієї сантехніки, встановленої в житлі.

Яка ціна сантехнічних робіт? Ми не завищуємо розцінки в прайсі і намагаємося мінімізувати витрати замовників, здійснюючи допомогу в придбанні якісної продукції за меншою ціною, а також надаючи сантехнічні послуги за вартістю, доступною кожному.