Встановлення відеоспостереження

Працюємо без посередників Підготуємо та закупимо усі необхідні матеріали Оплата по факту виконаної роботи
Главная Встановлення відеоспостереження

Послуги з встановлення відеоспостереження

Останнім часом встановлення відеоспостереження і охоронних систем стало однією з найбільш затребуваних послуг серед усіх верств населення. Донедавна очками камер над входом до будинку могли похвалитися лише розкішні особняки і комерційні об’єкти.

Проте вже сьогодні до такого способу убезпечити житло від несанкціонованого вторгнення усе частіше вдаються власники квартир, котеджів, офісів будь-якої площі. До того ж, на ринку представлений великий вибір технічних засобів для забезпечення візуального контролю за будівлею – від найбільш бюджетних, до дуже дорогих.

Встановлення відеонагляду – відмінний засіб здійснення цілодобового контролю за подіями, що відбуваються на території об’єкта. Щоб результат такого спостереження був ефективним, слід уважно поставитися не лише до вибору обладнання, але й до того де і як камери будуть розташовані. Самостійно виконати процедуру монтажу навряд чи вийде.

Довіртепідключення камери відеоспостереження професіоналам. Співробітники нашої компанії допоможуть у:

• виборі та купівлі обладнання;
• встановленні комплекту для відеоспостереження;
• налаштуванні техніки.

Де можуть бути розміщені камери? Вибирайте необхідну локацію, а ми виконаємо замовлення з максимальною точністю.

Ціни на ремонтні роботи уточнюйте у менеджера

Встановлення систем відеоспостереження і відеонагляду у Львові

Контроль подій може знадобитися не тільки в разі потреби спостереження за зовнішнім периметром будівель і прибудинковими територіями. Досить часто установку камер замовляють і всередині приміщень. Монтаж відеопристроїв у робочих кабінетах, у дитячих кімнатах, у передпокої – вибір місця завжди залишається за замовником.

За допомогою камер відеоспостереження легко контролювати роботу домашнього персоналу, співробітників офісу, няні або гувернантки, а також здійснювати нагляд за виконанням будь-яких видів будівельних робіт. Камери використовують для гарантії безпеки будинків, квартир, промислових і офісних приміщень, автостоянок, закладів громадського харчування.

Монтаж систем відеоспостереження не потребує від власників приміщень великих грошових вкладень. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант обладнання, враховуючи всі важливі нюанси:

• наявний бюджет замовника;
• кількість точок в будинку і поза ним для установки камер;
• вимоги до якості картинки.

Ми працюємо з усіма видами відеосистем – аналоговими, цифровими. Вибираючи сучасне оснащення, ви отримуєте розширені можливості і будете без труднощів спостерігати за подіями на контрольованій території з будь-якої точки світу.

Наші послуги

Яку камеру купити в місті Львів?

Звичайно, вибір обладнання багато в чому залежить від його вартості. Але потрібно враховувати і функціональність відеосистем:

  1. Аналогові відеокамери не дають можливості проводити самостійний запис – з цією метою власнику доведеться витратитися на додаткові плати або відеореєстратор.
  2. Купольні камери являють собою півсферу, яку легко прикріпити до стелі, а от для монтажу на стіну знадобиться придбати спеціальний кронштейн. Проте їх зовнішній вигляд набагато привабливіший, аніж стандартних корпусних моделей.
  3. За допомогою цифрового відеоспостереження зручно здійснювати дистанційний контроль, підключившись до мережі інтернет. Такі камери додатково обладнують мікрофоном, динаміками, датчиками руху. Та й вибір модифікацій набагато більше, ніж в аналогових варіантах – камери з великим радіусом огляду, з високою якістю трансльованого зображення, покращеними характеристиками запису.

Послуга установки відеоспостереження сьогодні доступна кожному. Зв’яжіться з нами – ми обов’язково підберемо найкращий варіант для кожної конкретної ситуації і запропонуємо оптимальну ціну за весь комплекс робіт.